кислая капуста

Rolnik
47кислая капуста
кислая капустакислая капуста
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-11

pojemność

cena za kilogram

8,53 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000212

5900919000212

price: 7,25 zł

buy 6 szt. for 7.14 zł/szt
7.25 PLN 2028-04-11 NewCondition
kapusta kiszona, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna77 kJ
Wartość energetyczna18 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany2,2 g
w tym cukry0,6 g
Białko0,9 g
Sól1,0 g

więcej niż tradycja, bez konserwantów, jak domowe, już gotowe
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Sałatka z krojonej kiszonej kapusty białej. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 900 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Rolnik Фермерский Rolnik Фермерский
    помидорами салат с зелеными 850 g
    9,76zł/kg

    price: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Rolnik Фермерский Rolnik Фермерский
    шведский салат 850 g
    9,64zł/kg

    price: 8,19 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-06-10
    Provitus жареная Provitus жареная
    Красная капуста 480 g
    15,60zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная капуста 480 g
    15,17zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
    капуста с морковью BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Runoland маринованные Runoland маринованные
    cabage био 680 g
    14,38zł/kg

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-01
    Provitus Provitus Молодая Provitus Provitus Молодая
    капуста с укропом 480 g
    19,06zł/kg

    price: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-02-28
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicka натуральный без консервантов Капуста квашеная капуста 1 kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-30
    Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
    кукуруза в початках 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Черничный Rolnik Черничный
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik перец , Rolnik перец ,
    консервированные 650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    REDUCED PRICE -25%
    Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
    expiry date 2026-11-10
    Rolnik маринованные Rolnik маринованные
    щавель 315 ml
    17,27zł/l

    price: 5,44 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-06-30
    Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
    в масле 280 g
    40,64zł/kg

    price: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5