маринованные щавель

Rolnik
53маринованные щавель
Mielony liść szczawiu, konserwowy.\n
маринованные щавельмаринованные щавель
pojemność netto

pojemność netto

315 ml

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

17,27 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004043

5900919004043

price: 5,44 zł

5.44 PLN 2028-06-30 NewCondition
szczaw, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 107 kJ
Wartość energetyczna 26 kcal
Tłuszcz 0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 2,3 g
tym cukry 0,5 g
Białko 1,1 g
Sól 2,0 g

Mielony liść szczawiu, konserwowy.
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Mielony liść szczawiu, konserwowy. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania 315 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Wyprodukowano dla:
Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna
ul. Przelotowa 7
43-190 Mikołów
Return address:Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna
ul. Przelotowa 7
43-190 Mikołów
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Hektor Hektor Seler konserwowy Hektor Hektor Seler konserwowy
    315 ml
    13,40zł/l

    price: 4,22 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2027-10-30
    Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
    рубленый 270 g
    15,48zł/kg

    price: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная свекла 480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
    кукуруза в початках 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Черничный Rolnik Черничный
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik перец , Rolnik перец ,
    консервированные 650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    REDUCED PRICE -25%
    Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
    expiry date 2026-11-10
    Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
    в масле 280 g
    40,64zł/kg

    price: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5