Гектор Щавель рубленый

Hektor
05
1 słoiczek był źlie zamkbiętyГектор Щавель рубленый
311Гектор Щавель рубленый
Гектор Щавель рубленыйГектор Щавель рубленый
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

15,48 zł / kg

ocena

ranking

3.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000833

5904747000833

price: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-01-30 NewCondition

Siekane liście szczawiu, sól, przyprawy.


Hektor
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2020-03-06 11:23:241 słoiczek był źlie zamkbięty



Orzeł Polska Польское Orzeł Polska Польское
карпаччо из свеклы Eagle 270 g
38,78zł/kg

price: 10,47 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-01
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-06-30
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная свекла 480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Hektor Гектор Hektor Гектор
Вишневый компот 900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Клубничный компот 900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
сливовый 900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor компот из Hektor компот из
черной смородины 900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor компот Гектор Hektor компот Гектор
из крыжовника 900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Гектор processesed Hektor Гектор processesed
огурцы Консервы 900 g
11,10zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-10-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5