компот Гектор из крыжовника

Hektor
55
pychaкомпот Гектор из крыжовника
47компот Гектор из крыжовника
компот Гектор из крыжовникакомпот Гектор из крыжовника
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,04 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000932

5904747000932

price: 10,84 zł

buy 8 szt. for 10.68 zł/szt
10.84 PLN 2027-08-30 NewCondition

agrest, woda, cukier.


Hektor
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Anna , 2015-09-12 23:19:38pycha



Hektor Гектор Hektor Гектор
Вишневый компот 900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Клубничный компот 900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
сливовый 900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor компот из Hektor компот из
черной смородины 900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Rolnik Rolnik
900 ml
15,13zł/l

price: 13,62 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
рубленый 270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Hektor Гектор processesed Hektor Гектор processesed
огурцы Консервы 900 g
11,10zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-10-30
Hektor вишневый Hektor вишневый
компот 720 ml
14,39zł/l

price: 10,36 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
морковь 890 g
8,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-30
Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
морковь 460 g
13,02zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Hektor Гектор пюре с Hektor Гектор пюре с
чипсов маринованными огурцами 300 g
14,00zł/kg

price: 4,20 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5