Гектор пюре с маринованными огурцами чипсов

Hektor
55
gotowe starte ogorki do zupy Гектор пюре с маринованными огурцами чипсов
48Гектор пюре с маринованными огурцами чипсов
Гектор пюре с маринованными огурцами чипсовГектор пюре с маринованными огурцами чипсов
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

14,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000666

5904747000666

price: 4,20 zł

buy 10 szt. for 4.14 zł/szt
4.20 PLN 2027-01-30 NewCondition
Hektor Гектор пюре с Hektor Гектор пюре с
чипсов маринованными огурцами 300 g
14,70zł/kg

price: 4,41 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-10-30

Ogórki kiszone, marchewka, sól, przyprawy smakowe.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:39:06gotowe starte ogorki do zupy



Krakus красный борщ Krakus красный борщ
концентрат 300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
Eagle концентрат красного борща 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2026-12-10
Rolnik пюре с Rolnik пюре с
солеными огурцами 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-03
Bio Food Bio Food BIO Bio Food Bio Food BIO
глютена маринованные огурцы без 280 g
27,75zł/kg

price: 7,77 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-13
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Огуречное пюре 280 g
17,82zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

price: 12,12 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-11-30
Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Hektor Гектор Hektor Гектор
Вишневый компот 900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Клубничный компот 900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
сливовый 900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor компот из Hektor компот из
черной смородины 900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor компот Гектор Hektor компот Гектор
из крыжовника 900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
рубленый 270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5