мусс помидора

Podravka
55
Wyśmienity smakмусс помидора
45мусс помидора
Zastosowanie: do tradycyjnej domowej zupy pomidorowej i zupy pomidorowej krem, do sosów, do dań z makaronu i ryżu, do dań mięsnych i warzywnych, a także do gołąbków, pizzy, zapiekanek i wielu innych dań.
мусс помидорамусс помидора
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-05

pojemność

cena za kilogram

8,70 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3850104073656

3850104073656

price: 4,35 zł

buy 12 szt. for 4.29 zł/szt
4.35 PLN 2029-05-05 NewCondition

Pomidory 100%.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 100 kJ/24 kcal
Tłuszcz <0,5 g
tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 3,4 g
w tym cukry 3,4 g
Białko 1,3 g
Sól 0,13 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Zastosowanie: do tradycyjnej domowej zupy pomidorowej i zupy pomidorowej krem, do sosów, do dań z makaronu i ryżu, do dań mięsnych i warzywnych, a także do gołąbków, pizzy, zapiekanek i wielu innych dań.
Features:100% pomidorów, bez dodatku soli, bez konserwantów, z chorwackich pomidorów, dojrzałe w słońcu Chorwacji, przetworzone w przeciągu 24 godzin po zbiorach
brand:Podravka
About the brand:Podravka Smaki kuchni śródziemnomorskiej Spróbuj również innych produktów pomidorowych Podravka takich jak: pomidory krojone, całe bez skórki i sosy pomidorowe.
Legally regulated product name:Przecier pomidorowy. Produkt sterylizowany.
Storage:Po otwarciu przechowywać w lodówce do 4 dni. Produkt przed otwarciem przechowywać w suchym miejscu.
Type of packaging:Karton
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2016-11-29 18:06:29Wyśmienity smak



Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dawtona томатное Dawtona Dawtona томатное
пюре с травами польски 500 g
11,28zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-06-26
la BIO IDEA Пюре La Bio Idea la BIO IDEA Пюре La Bio Idea
упаковке Tomato Passat в БИО картонной 500 g
16,78zł/kg

price: 8,39 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-11
Podravka Подравка Podravka Подравка
средиземноморскими травами томатное пюре со 500 ml
8,70zł/l

price: 4,35 zł

PLN
1
26
expiry date 2028-04-23
Jamar Классический Jamar Классический
помидор Jamar Passat 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-02-29
Alce Nero Соус Alce Nero Соус
томатный Alce Nero Passata 3x200г БИО 600 g
25,60zł/kg

price: 15,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
кожицы Метеллиана тертые без 690 g
11,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-31
Podravka нарезанные Podravka нарезанные
помидоры классическая 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-10-04
Podravka Подравка Podravka Подравка
томатов целиком. 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-09-21
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5