Dawtona томатное пюре с травами польски

Dawtona
53Dawtona томатное пюре с травами польски
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
Dawtona томатное пюре с травами польскиDawtona томатное пюре с травами польски
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

11,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713011763

5901713011763

price: 5,64 zł

5.64 PLN 2028-06-26 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma
Legally regulated product name:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Other information:FSC - Mix, FSC C020428
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Karton
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    la BIO IDEA Пюре La Bio Idea la BIO IDEA Пюре La Bio Idea
    упаковке Tomato Passat в БИО картонной 500 g
    16,78zł/kg

    price: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-11
    Podravka Подравка Podravka Подравка
    средиземноморскими травами томатное пюре со 500 ml
    8,70zł/l

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2028-04-23
    Jamar Классический Jamar Классический
    помидор Jamar Passat 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-02-29
    Alce Nero Соус Alce Nero Соус
    томатный Alce Nero Passata 3x200г БИО 600 g
    25,60zł/kg

    price: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-31
    Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
    кожицы Метеллиана тертые без 690 g
    11,58zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-31
    Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Dawtona Dawtona
    сладкая консервированная кукуруза 400 g
    13,00zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-10-08
    Dawtona красная Dawtona красная
    фасоль консервированная 400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona нарезанные Dawtona нарезанные
    помидоры консервированные 400 g
    13,05zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-10-04
    Dawtona целые Dawtona целые
    помидоры консервированные 400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-09-24
    Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    Dawtona Dow TONE Dawtona Dow TONE
    консервированный горошек 400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-23
    Dawtona Dawtona Dawtona Dawtona
    консервную банку с чесноком нарезанные помидоры в 400 g
    12,50zł/kg

    price: 5 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-09-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5