Классический помидор Jamar Passat

Jamar
51Классический помидор Jamar Passat

Passata Przecier Pomidorowy Jamar to połączenie doskonałego smaku dojrzewających w słońcu pomidorów z idealnie gładką konsystencją przecieru. Stanowi doskonałą bazę do przyrządzenia przepysznych potraw kuchni polskiej, włoskiej i nie tylko.

Классический помидор Jamar PassatКлассический помидор Jamar Passat
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716204679

5906716204679

price: 4,99 zł

buy 12 szt. for 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-02-29 NewCondition

przecier pomidorowy (100%), Zawartość ekstraktu: nie mniej niż 8,5%


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Energia 138 kJ/33 kcal
Tłuszcz  
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone  
Węglowodany 4,9 g
- w tym cukry 4,6 g
Błonnik 2,1 g
Białko 1,4 g
Sól* 0,02 g
Potas 396 mg (19,8%**)
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.  
**% referencyjnej wartości spożycia  

Passata Przecier Pomidorowy Jamar to połączenie doskonałego smaku dojrzewających w słońcu pomidorów z idealnie gładką konsystencją przecieru. Stanowi doskonałą bazę do przyrządzenia przepysznych potraw kuchni polskiej, włoskiej i nie tylko.


Features:

100% pomidorów, zupa, sos, smoothie pyszne!, pomidory dojrzewające w słońcu! Bez dodatku soli.


brand:Jamar
About the brand:

Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.


Legally regulated product name:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Other information:FSC - Mix, FSC C020428
Storage:

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.


Type of packaging:Karton
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Dawtona Dawtona томатное Dawtona Dawtona томатное
    пюре с травами польски 500 g
    11,28zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-06-26
    la BIO IDEA Пюре La Bio Idea la BIO IDEA Пюре La Bio Idea
    упаковке Tomato Passat в БИО картонной 500 g
    16,78zł/kg

    price: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-11
    Podravka Подравка Podravka Подравка
    средиземноморскими травами томатное пюре со 500 ml
    8,70zł/l

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2028-04-23
    Krakus красный борщ Krakus красный борщ
    концентрат 300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Rolnik пюре с Rolnik пюре с
    солеными огурцами 315 g
    14,57zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-03
    Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
    маринованная свекла 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
    микс из моркови и гороха 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
    Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Jamar Jamar
    Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
    14,68zł/kg

    price: 8,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-31
    Jamar Джамар, Jamar Джамар,
    фасоль консервированная белая 400 g
    12,80zł/kg

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-31
    Jamar Jamar Овощная Jamar Jamar Овощная
    смесь морковного горошка 380 g
    14,92zł/kg

    price: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-30
    Jamar Джамар Jamar Джамар
    консервированный горошек 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5