Натуральный густой йогурт Бакома

Bakoma
55
Bardzo dobry Натуральный густой йогурт Бакома
45
Idealny smak, szkoda, że zawiera mleko w proszkuНатуральный густой йогурт Бакома
416Натуральный густой йогурт Бакома
Bez mleka w proszku.
Натуральный густой йогурт БакомаНатуральный густой йогурт Бакома
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

23,67 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197000034

5900197000034

price: 3,55 zł

3.55 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych (10⁸ jtk/g)*: Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus i Streptococcus thermophilus oraz L. acidophilus LA5 i Bifidobacterium lactis BB12, *Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna243 kJ / 58 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany4,9 g
w tym cukry4,9 g
Białko3,3 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
Bez mleka w proszku.
Features:zawiera bakterie probiotyczne - 15 miliardów bakterii w opakowaniu, *poprawia trawienie, 2 składniki: mleko, żywe kultury bakterii, firma polska, żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem
brand:Bakoma
Legally regulated product name:Jogurt naturalny gęsty 2,8 % tłuszczu.
Storage:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temp.: od +2°C do +6°C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 16 ocen.

  • 2022-12-29 20:53:39Bardzo dobry
  • Gracja , 2015-09-10 22:07:19Idealny smak, szkoda, że zawiera mleko w proszku



Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-18
Mlekpol Йогурт Mlekpol Йогурт
Млекпол Августовский 2,5% 150 g
14,73zł/kg

price: 2,21 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-21
Maluta Йогурт Maluta Йогурт
натуральный Maluta 2,5% 150 g
14,40zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
йогурт Натуральный польский 150 g
16,53zł/kg

price: 2,48 zł

PLN
1
8
expiry date 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
йогурт без лактозы Польский натуральный 150 g
19,20zł/kg

price: 2,88 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-22
Piątnica Piątnica Skyr Piątnica Piątnica Skyr
йогурт натуральный исландский 150 g
26,60zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-20
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-26
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
2,8% натуральный густой йогурт 390 g
17,38zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-27
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-11-07
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-10-31
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Bakoma твист малины Bakoma твист малины
йогурт пить 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
клубничный йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
йогурт , 400 г персик манго 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5