свинина тушеная

Krakus
45
smacznaсвинина тушеная
55
superсвинина тушеная
48свинина тушеная
свинина тушенаясвинина тушеная
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-19

pojemność

cena za kilogram

34,93 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900244010061

5900244010061

price: 10,48 zł

10.48 PLN 2028-08-19 NewCondition
mięso wieprzowe 30%, sos: woda, mąka pszenna (gluten), koncentrat pomidorowy, skrobia ziemniaczana, sól, cebula suszona, aromaty, przyprawa (sól, suszone warzywa (w tym seler), wzmacniacze smaku: E624, E635, cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina), cukier, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, aromat, ekstrakt z kurkumy), przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:404 kJ / 96 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany5,5 g
w tym cukry2,0 g
Białko10 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
mięso w sosie
brand:Krakus
Legally regulated product name:Konserwa sterylizowana. Mięso w sosie.
Storage:Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Spożywać po schłodzeniu.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Polska
Producer's address:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Oddział w Szczecinie, ul. Pomorska 115 B, 70-812 Szczecin
Return address:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Murawska , 2025-09-23 10:13:31smaczna
  • Gosia , 2015-09-27 10:21:39super



Krakus Кракус Свиная Krakus Кракус Свиная
рулька 300 g
31,10zł/kg

price: 9,33 zł

PLN
1
28
expiry date 2028-06-12
Krakus Английский Krakus Английский
тушеная 300 g
31,07zł/kg

price: 9,32 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-05-26
Krakus свинина Krakus свинина
собственном соку 300 g
37,97zł/kg

price: 11,39 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-07-28
Krakus роскошный Krakus роскошный
Свинина обед 300 g
30,97zł/kg

price: 9,29 zł

PLN
1
39
expiry date 2028-03-27
Krakus свиная лопатка Krakus свиная лопатка
expiry date 2028-05-18
Krakus свиная Krakus свиная
грудинка 300 g
30,97zł/kg

price: 9,29 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-10-09
Krakus Туристический Krakus Туристический
роскошь 300 g
31,10zł/kg

price: 9,33 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-08-16
Krakus консервы Krakus консервы
ветчиной премиум 83% мяса 300 g
37,13zł/kg

price: 11,14 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-04-22
Krakus Krakus консервы Krakus Krakus консервы
тирольской 88% свинины 300 g
36,13zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-07-29
Krakus Krakus Pork Без Krakus Krakus Pork Без
консервантов 300 g
37,93zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-05-10
Krakus Ветчина Кракус Krakus Ветчина Кракус
консервированная с желе 455 g
43,21zł/kg

price: 19,66 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-11-24
Krakus Свиная корейка Krakus Свиная корейка
Krakus Luncheon 300 g
39,03zł/kg

price: 11,71 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-03-25
Krakus Колбаски Krakus Krakus Колбаски Krakus
Classic kabanos с ветчиной 180 g
90,61zł/kg

price: 16,31 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-23
Krakus красный борщ Krakus красный борщ
концентрат 300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Krakus хрен Krakus хрен
expiry date 2027-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5