хрен

Krakus
51хрен
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
хренхрен
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731554

5900397731554

price: 5,29 zł

5.29 PLN 2027-05-30 NewCondition
korzeń chrzanu (60 %), woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
energia654 kJ / 157 kcal
tłuszcz9,8 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany12 g
w tym cukry9,5 g
białko2,7 g
sól1,4 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
Features:bez zagęstników, Polska Marka
brand:Krakus
About the brand:Krakus Gwarancja Smaku Krakus Marka Eksportowa
Legally regulated product name:Chrzan tarty.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Preparation and use:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszaj.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Return address:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    BIO
    Bioragnica Nouva приготовленные на гриле артишоки в масле BIO Bioragnica Nouva приготовленные на гриле артишоки в масле BIO
    артишоки в масле BIO приготовленные на гриле 190 g
    91,95zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-11-30
    bioragnica nouva bioragnica nouva
    expiry date
    2029-05-01
    la BIO IDEA la BIO IDEA
    expiry date 2028-11-30
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная свекла 480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Krakus Колбаски Krakus Krakus Колбаски Krakus
    Classic kabanos с ветчиной 180 g
    90,61zł/kg

    price: 16,31 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-12-23
    Krakus красный борщ Krakus красный борщ
    концентрат 300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Krakus Кракус Свиная Krakus Кракус Свиная
    рулька 300 g
    31,10zł/kg

    price: 9,33 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2028-06-12
    Krakus Английский Krakus Английский
    тушеная 300 g
    31,07zł/kg

    price: 9,32 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2028-05-26
    Krakus свинина Krakus свинина
    собственном соку 300 g
    37,97zł/kg

    price: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-07-28
    Krakus роскошный Krakus роскошный
    Свинина обед 300 g
    30,97zł/kg

    price: 9,29 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2028-03-27
    Krakus свиная лопатка Krakus свиная лопатка
    expiry date 2028-05-18
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5