Krakus консервы тирольской 88% свинины

Krakus
48Krakus консервы тирольской 88% свинины
Krakus консервы тирольской 88% свининыKrakus консервы тирольской 88% свинины
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-29

pojemność

cena za kilogram

36,13 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902160771811

5902160771811

price: 10,84 zł

10.84 PLN 2028-07-29 NewCondition
mięso wieprzowe (90%), woda, sól, stabilizator: E450, przyprawy, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:1061 kJ / 256 kcal
Tłuszcz22 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany0,5 g
w tym cukry0,5 g
Białko14 g
Sól1,9 g

Seler : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku glutaminianu monosodowego, 90% mięsa
brand:Krakus
Legally regulated product name:Konserwa sterylizowana, mielonka wieprzowa.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Spożywać po schłodzeniu.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Poland
Producer's address:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Litera A lub B w numerze partii oznacza zakład produkcyjny: A - Oddział w Szczecinie, ul. Pomorska 115b, 70-812 Szczecin B - Oddział w Ełku, ul. Suwalska 86, 19-300 Ełk
Return address:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Krakus Кракус Свиная Krakus Кракус Свиная
    рулька 300 g
    31,10zł/kg

    price: 9,33 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2028-06-12
    Krakus Английский Krakus Английский
    тушеная 300 g
    31,07zł/kg

    price: 9,32 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2028-05-26
    Krakus свинина Krakus свинина
    собственном соку 300 g
    37,97zł/kg

    price: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-07-28
    Krakus роскошный Krakus роскошный
    Свинина обед 300 g
    30,97zł/kg

    price: 9,29 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2028-03-27
    Krakus свиная лопатка Krakus свиная лопатка
    expiry date 2028-05-18
    Krakus свиная Krakus свиная
    грудинка 300 g
    30,97zł/kg

    price: 9,29 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-10-09
    Krakus Туристический Krakus Туристический
    роскошь 300 g
    31,10zł/kg

    price: 9,33 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-08-16
    Krakus свинина Krakus свинина
    тушеная 300 g
    34,93zł/kg

    price: 10,48 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-19
    Krakus консервы Krakus консервы
    ветчиной премиум 83% мяса 300 g
    37,13zł/kg

    price: 11,14 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-04-22
    Krakus Krakus Pork Без Krakus Krakus Pork Без
    консервантов 300 g
    37,93zł/kg

    price: 11,38 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-05-10
    Krakus Ветчина Кракус Krakus Ветчина Кракус
    консервированная с желе 455 g
    43,21zł/kg

    price: 19,66 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-11-24
    Krakus Свиная корейка Krakus Свиная корейка
    Krakus Luncheon 300 g
    39,03zł/kg

    price: 11,71 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-03-25
    Krakus Колбаски Krakus Krakus Колбаски Krakus
    Classic kabanos с ветчиной 180 g
    90,61zł/kg

    price: 16,31 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-12-23
    Krakus красный борщ Krakus красный борщ
    концентрат 300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Krakus хрен Krakus хрен
    expiry date 2027-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5