Loyd Tea
52
Yunnan- znaczy „Na Południe od Chmur". To region, w którym rosną najstarsze herbaciane drzewa. Napar z ich liści to istny klejnot wśród herbat: o wyjątkowej, orientalnej nucie i dymnym, korzennym aromacie.
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

112,38 zł / kg

kraj

Country of origin

Chiny

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900396000705

5900396000705

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2028-08-31 NewCondition
herbata czarna
Yunnan- znaczy „Na Południe od Chmur". To region, w którym rosną najstarsze herbaciane drzewa. Napar z ich liści to istny klejnot wśród herbat: o wyjątkowej, orientalnej nucie i dymnym, korzennym aromacie.
brand:Loyd
Legally regulated product name:Yunnan - herbata czarna liściasta.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości oraz numer partii produkcyjnej na spodzie kartonika. Przechowywać suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: do szklanego dzbanka wsypać herbatę w proporcji 1 łyżeczka na 200 ml. Zalać świeżo zagotowaną wodą i parzyć 5-7 minut. Przed nalaniem do filiżanek należy dokładnie wymieszać napar.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Chiny
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Posti Юньнань черный Posti Юньнань черный
    чай лист 80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-07-30
    Posti Мадрас черный Posti Мадрас черный
    чай Лиственные сломан 80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-05-30
    Posti Экспресс-пакет Posti Экспресс-пакет
    для черного чая Posti Family 80 torebek

    price: 4,84 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Dilmah Чай черный Dilmah Dilmah Чай черный Dilmah
    Ceylon Gold 100 szt.

    price: 32,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-30
    Posti Posti
    20 torebek

    price: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-10-10
    Dilmah Чистый Dilmah Чистый
    черный цейлонский чай 100 мешков 200 g
    119,95zł/kg

    price: 23,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-09-30
    Dilmah Angielski чай Dilmah Angielski чай
    "Английский завтрак" лист, свободно завтрак черный чай 125 g
    151,92zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-01-31
    Minutka черный чай Minutka черный чай
    ekpresowa 40 szt.

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-30
    Loyd Tea Loyd Loyd Tea Loyd
    ароматом клюквы и малины травяно-фруктовый чай с 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-30
    Loyd Tea Loyd Loyd Tea Loyd
    фруктовый чай с ароматом малины и клубники Ароматизированный 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-07-30
    Loyd Tea Лойд Травяной Loyd Tea Лойд Травяной
    мятный чай 20 torebek

    price: 3,62 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-04-30
    Loyd Tea Лойд травяной Loyd Tea Лойд травяной
    чай ромашка 20 torebek

    price: 3,37 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-30
    Loyd Tea Лойд Loyd Tea Лойд
    фруктовый чай с ароматом лесных фруктов ароматизированный 20 torebek

    price: 6,16 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-30
    Loyd Tea Чай Loyd с Loyd Tea Чай Loyd с
    малиной и лимоном 20 szt.

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-05-30
    Loyd Tea Фруктовый чай Loyd Tea Фруктовый чай
    смородины и цветком бузины Loyd со вкусом черной 20 torebek

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-02-28
    Loyd Tea Чай Loyd Fruit со Loyd Tea Чай Loyd Fruit со
    грейпфрута вкусом апельсина и 20 torebek

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5