Клюква фруктовый чай

Posti
43Клюква фруктовый чай
Wyobraź sobie bogaty smak i intensywny aromat dojrzałych polskich owoców zebranych latem. Znajdziesz je w herbatkach Posti. To kompozycja suszonych owoców, wzbogacona dodatkiem soków owocowych, którą możesz cieszyć się z całą rodziną! Doskonale smakują zarówno na ciepło, jak i schłodzone z kostkami lodu. Czy wiesz, że... aby stworzyć rozgrzewający napój, do herbatki żurawinowej dodaj pokrojony drobno imbir i sok z cytryny. Dosłodź do smaku miodem.
Клюква фруктовый чайКлюква фруктовый чай
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za sztukę

0,23 zł / szt.

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888010625

5900888010625

price: 4,63 zł

4.63 PLN 2028-04-30 NewCondition
hibiskus, owoc żurawiny 32%, owoc maliny, owoc jabłka, aromat, koncentrat soku żurawinowego 3%, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wyobraź sobie bogaty smak i intensywny aromat dojrzałych polskich owoców zebranych latem. Znajdziesz je w herbatkach Posti. To kompozycja suszonych owoców, wzbogacona dodatkiem soków owocowych, którą możesz cieszyć się z całą rodziną! Doskonale smakują zarówno na ciepło, jak i schłodzone z kostkami lodu. Czy wiesz, że... aby stworzyć rozgrzewający napój, do herbatki żurawinowej dodaj pokrojony drobno imbir i sok z cytryny. Dosłodź do smaku miodem.
Features:mądra natura inspiruje - 100% polskie owoce, z dodatkiem soku owocowego
brand:Posti
About the brand:Posti Ponad 60 lat
Legally regulated product name:Herbatka owocowa aromatyzowana.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób parzenia: Do filiżanki włóż jedną torebkę herbatki i zalej 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzaj 6 - 8 minut pod przykryciem.
Type of packaging:Karton
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
    Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-05-31
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden с клюквой 20 szt.

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-30
    Herbapol Малиновый чай Herbapol Малиновый чай
    Herbapol Tea Garden с шиповником 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-02-28
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden малиновый с клюквой 20 torebek

    price: 6,11 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-02-28
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden прямо из леса 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-04-30
    Posti зеленый чай 20 Posti зеленый чай 20
    пакетиков 20 szt.

    price: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-30
    Posti Юньнань черный Posti Юньнань черный
    чай лист 80 g
    85,38zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-07-30
    Posti Пости Юньнань Posti Пости Юньнань
    зеленый чай с лимоном 20 szt.

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-11-30
    Posti зеленого Posti зеленого
    чайного листа 100 g
    68,30zł/kg

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-03-30
    Posti Posti
    20 torebek

    price: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-10-10
    Posti травяной чай 20 Posti травяной чай 20
    пакетиков Монетный двор 30 g
    108,33zł/kg

    price: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-05-30
    Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
    пакетиков ромашки 20 szt.

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-30
    Posti Эрл Грей черный Posti Эрл Грей черный
    лист сломан чай ароматизированный 80 g
    81,88zł/kg

    price: 6,55 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5