Цикорий Борщ Белый

Cykoria
55
Nie jest przesadnie doprawiony, Цикорий Борщ Белый
420Цикорий Борщ Белый
Цикорий Борщ БелыйЦикорий Борщ Белый
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

55,75 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002916

5900288002916

price: 2,23 zł

buy 30 szt. for 2.20 zł/szt
2.23 PLN 2028-01-31 NewCondition

mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, sól, skrobia ziemniaczana, mąka żytnia, warzywa suszone 3% w zmiennych proporcjach (cebula, seler, pasternak, czosnek), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy 2% w zmiennych proporcjach (majeranek, gorczyca, kminek, kolendra), tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), aromaty


Information about additives:Bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów i barwników
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna 90 kJ/ 21 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kw. tł. nasycone <0,1 g
Węglowodany 3,8 g
w tym cukry <0,5 g
Błonnik <0,5 g
Białko 1,1 g
Sól 1,1 g
Opakowanie wystarcza do przyrządzenia 2 porcji produktu.
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Information for allergy sufferers:W naszym zakładzie używana jest gorczyca.
bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów i barwników
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Koncentrat zupy w proszku.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Polecamy podawać:
- z kiełbasą
- z ziemniakami
Sposób przyrządzania:
1. Do ½ litra zimnej wody wsypać zawartość torebki i dokładnie wymieszać.
2. Mieszając doprowadzić do wrzenia.
3. Gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut, co jakiś czas mieszając.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Return address:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 20 ocen.

  • Bożena Radecka , 2021-03-30 18:28:13Nie jest przesadnie doprawiony,



Winiary Winiary Наша Winiary Winiary Наша
бычьих хвостов 40 г специализация суп из 40 g
90,50zł/kg

price: 3,62 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-01-31
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
кислый Пяст 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-02-25
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
грибной суп 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-03-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
грибной суп 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
34
expiry date 2028-01-31
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
приготовления Чизкейк быстрого 190 g
36,79zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5