Kucharek
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

49,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135015721

5901135015721

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
Winiary Winiary Наша Winiary Winiary Наша
бычьих хвостов 40 г специализация суп из 40 g
90,50zł/kg

price: 3,62 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-01-31
Cykoria Цикорий Борщ Cykoria Цикорий Борщ
expiry date 2028-01-31
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
кислый Пяст 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-02-25
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
грибной суп 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-03-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
грибной суп 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
34
expiry date 2028-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Kucharek Кучарек Kucharek Кучарек
expiry date 2027-04-30
Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
48 g
41,46zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Żurek śląski Kucharek Kucharek Żurek śląski
46 g
43,26zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
95,88zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy
ciemny 28 g
65,00zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Serowa Kucharek Kucharek Serowa
z grzankami 21 g
77,62zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Ogórkowa Kucharek Kucharek Ogórkowa
z grzankami 13 g
125,38zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5