Winiary Наша специализация суп из бычьих хвостов 40 г

Winiary
Winiary Наша специализация суп из бычьих хвостов 40 гWiniary Наша специализация суп из бычьих хвостов 40 г
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

90,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613031810093

7613031810093

price: 3,62 zł

3.62 PLN 2027-01-31 NewCondition
mąka pszenna*, suszone warzywa 24,6 % (pomidor 20,2 %, czerwona papryka* 3,2 %, cebula*, czosnek*, chrzan*), mąka ryżowa*, skrobia kukurydziana*, sól, cukier*, aromaty (z pszenicą), wędzony tłuszcz wieprzowy*, przyprawy*, barwnik (karmel*), kwas (kwas cytrynowy), zioła*, suszone mięso wołowe*, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna276 kJ
Wartość energetyczna66 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik0,8 g
Białko2,6 g
Sól0,66 g
* RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 2 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, *naturalne składniki
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Kompozycja do przygotowania zupy: Sycąca ogonowa.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Lista zakupów - 100 g kiełbasy - 200 g czerwonej papryki 15 min., 2 porcje Sposób przyrządzenia: 1. Kiełbasę pokrój w półplastry, a paprykę w drobną kostkę. 2. W garnku, na niewielkiej ilości tłuszczu podsmaż kiełbasę i paprykę przez ok. 5 minut. Wlej 500 ml zimnej wody i dodaj zawartość saszetki. Dobrze wymieszaj i zagotuj. 3. Gotuj na średnim ogniu przez 5 minut od czasu do czasu mieszając.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Cykoria Цикорий Борщ Cykoria Цикорий Борщ
expiry date 2028-01-31
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
кислый Пяст 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-02-25
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
грибной суп 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-03-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
грибной суп 40 g
55,75zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
34
expiry date 2028-01-31
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5