Свет сгущенное молоко с сахаром 4 % жира

Gostyń
55
Ok.Свет сгущенное молоко с сахаром 4 % жира
53Свет сгущенное молоко с сахаром 4 % жира
Light / lekkie zawiera ~ 45% tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%.
Свет сгущенное молоко с сахаром 4 % жираСвет сгущенное молоко с сахаром 4 % жира
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-22

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031121

5900691031121

price: 3,85 zł

3.85 PLN 2027-02-22 NewCondition
mleko, stabilizatory - fosforany sodu i cytryniany sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna 439 kJ / 104 kcal
tłuszcz 4,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8 g
węglowodany 10 g
- w tym cukry 10 g
białko 7,1 g
sól 0,30 g

Mleko : Zawiera
Light / lekkie zawiera ~ 45% tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%.
Features:częściowo odtłuszczone, lekkie 4% tłuszczu
brand:SM Gostyń
Legally regulated product name:Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C.
Preparation and use:Sposób użycia: przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Karton
Producer's address:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Return address:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2023-11-23 13:43:44Ok.



Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко с сахаром 7,5% 200 g
17,90zł/kg

price: 3,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-24
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
жирности молоко с сахаром 7,5 % 350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-01-19
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко 7,5 % жирности 500 g
15,18zł/kg

price: 7,59 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-14
Gostyń Свет Gostyń Свет
4 % жира сгущенное молоко с сахаром 500 g
15,24zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-24
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
магния , света молоко с сахаром с 4 % жира 500 g
15,62zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-24
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
естественно молоко с сахаром 150 ml
35,00zł/l

price: 5,25 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-05-31
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко с сахаром какао 150 ml
34,73zł/l

price: 5,21 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-05-06
REDUCED PRICE -10%
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко с сахаром карамель 150 ml
31,53zł/l

price: 4,73 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-29
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
консервированные 8 % жира молоко с сахаром 530 g
22,19zł/kg

price: 11,76 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5