Метеллы Нут в рассоле

Metelliana
54Метеллы Нут в рассоле
Метеллы Нут в рассолеМетеллы Нут в рассоле
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

13,80 zł / kg

kraj

Country of origin

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225644016

8002225644016

price: 5,52 zł

5.52 PLN 2028-05-31 NewCondition
ciecierzyca, woda, sól
Metelliana
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Włochy
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik Rolnik
    консервированные горох 400 g
    8,88zł/kg

    price: 3,55 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2029-03-30
    la BIO IDEA Ла Био Идея la BIO IDEA Ла Био Идея
    нут БИО 400 g
    20,60zł/kg

    price: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-10-01
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki белая фасоль Pudliszki белая фасоль
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki красная Pudliszki красная
    фасоль 400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Kwidzyn Kwidzyn
    консервированный горошек 400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
    кожицы Метеллиана тертые без 690 g
    11,58zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-31
    Metelliana METELLI четыре Metelliana METELLI четыре
    рассоле сорта бобов смеси в 400 g
    14,55zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-07-31
    Metelliana Метеллиана Metelliana Метеллиана
    Фасоль красная 400 g
    14,55zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2028-06-30
    Metelliana Метеллиана Metelliana Метеллиана
    Канеллини белая фасоль 400 g
    13,38zł/kg

    price: 5,35 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-07-31
    Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
    Metelliana очищенные, кубики 400 g
    15,35zł/kg

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-29
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5