Метеллиана Канеллини белая фасоль

Metelliana
52Метеллиана Канеллини белая фасоль
Метеллиана Канеллини белая фасольМетеллиана Канеллини белая фасоль
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-31

pojemność

cena za kilogram

13,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225641015

8002225641015

price: 5,35 zł

buy 12 szt. for 5.27 zł/szt
5.35 PLN 2028-07-31 NewCondition

Fasola, woda, sól.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki белая фасоль Pudliszki белая фасоль
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki красная Pudliszki красная
    фасоль 400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Kwidzyn красная Kwidzyn красная
    фасоль консервированная 400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2030-04-30
    Kwidzyn белая фасоль Kwidzyn белая фасоль
    консервированная 400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2030-05-30
    Dawtona красная Dawtona красная
    фасоль консервированная 400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    la BIO IDEA Смесь la BIO IDEA Смесь
    фасоли La Bio Idea в БИО-рассоле 400 g
    18,20zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-26
    Metelliana METELLI четыре Metelliana METELLI четыре
    рассоле сорта бобов смеси в 400 g
    14,55zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-07-31
    Metelliana Метеллиана Metelliana Метеллиана
    Фасоль красная 400 g
    14,55zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2028-06-30
    Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
    кожицы Метеллиана тертые без 690 g
    11,58zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-31
    Metelliana Метеллы Нут Metelliana Метеллы Нут
    в рассоле 400 g
    13,80zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-05-31
    Metelliana Помидоры Metelliana Помидоры
    Metelliana очищенные, кубики 400 g
    15,35zł/kg

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-29
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5