Сыр Темар Гранд Падано

Twardy, dojrzewający ser pochodzący z Włoch. Oryginalność sera potwierdza znak DOP, czyli Chroniona Nazwa Pochodzenia. Ser Grana Padano doskonale smakuje z owocami i białym pieczywem. To świetny dodatek do dań na gorąco np. zup i zapiekanek. Otrzymywany jest z surowego mleka krowiego.
Сыр Темар Гранд ПаданоСыр Темар Гранд Падано
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-23

pojemność

cena za kilogram

151,10 zł / kg

kraj

Country of origin

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111645786

5903111645786

price: 15,11 zł

15.11 PLN 2027-01-23 NewCondition
surowe MLEKO krowie, sól, podpuszczka zwierzęca, substancja konserwująca: lizozym (z białka JAJ), Minimum 32 % tłuszczu w suchej masie
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1654 kJ / 398 kcal
Tłuszcz29 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone18 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko33 g
Sól1,5 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Twardy, dojrzewający ser pochodzący z Włoch. Oryginalność sera potwierdza znak DOP, czyli Chroniona Nazwa Pochodzenia. Ser Grana Padano doskonale smakuje z owocami i białym pieczywem. To świetny dodatek do dań na gorąco np. zup i zapiekanek. Otrzymywany jest z surowego mleka krowiego.
Features:włoski, dojrzewający, twardy
Legally regulated product name:Ser Grana Padano ChNP (Chroniona Nazwa Pochodzenia). Ser twardy, dojrzewający minimum 12 miesięcy.
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze: +2°C/+8°C.
Type of packaging:Nieokreślone opakowanie
Country of origin:Włochy
Return address:
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Фаруки, копченые из польского молока Закопане деликатесы 100 g
66,30zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-25
Dziugas Dziugas - сычужный Dziugas Dziugas - сычужный
созрел трудно тертый сыр 100 g
91,80zł/kg

price: 9,18 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-02
Danmis Danmis сыры Danmis Danmis сыры
дольки твердые коза созревшие 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-30
Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół
- кусок 250 g
41,52zł/kg

price: 10,38 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-20
Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
в кусочке органического 200 g
79,00zł/kg

price: 15,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-25
Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
созревающий сыр Cheddar: ирландский 200 g
69,00zł/kg

price: 13,80 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-06-05
Kerry Gold Сыр Kerrygold Kerry Gold Сыр Kerrygold
созреванием Vintage Cheddar с ирландским 200 g
71,40zł/kg

price: 14,28 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-06
Serabio Сыр Серабио Serabio Сыр Серабио
кусочке Чеддер в органическом 200 g
79,00zł/kg

price: 15,80 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5