Kerrygold Mature Cheddar: ирландский созревающий сыр

Kerry Gold
51Kerrygold Mature Cheddar: ирландский созревающий сыр
Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku. Dojrzewający 9 miesięcy.
Kerrygold Mature Cheddar: ирландский созревающий сырKerrygold Mature Cheddar: ирландский созревающий сыр
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-05

pojemność

cena za kilogram

69,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Irlandia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5011038134136

5011038134136

price: 13,80 zł

13.80 PLN 2027-06-05 NewCondition
MLEKO krowie pasteryzowane, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka: (mikrobiologiczna), Tłuszcz w suchej masie: min. 48%
Wartości odżywcze (%)Na: 100 g
Wartość energetyczna 1725 kJ/416 kcal
Tłuszcz 34,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21,7 g
Węglowodany 0,1 g
w tym cukry 0,1 g
Białko 25,4 g
Sól 1,9 g

Mleko : Zawiera
Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku. Dojrzewający 9 miesięcy.
brand:Kerrygold
Legally regulated product name:Ser irlandzki dojrzewający
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w lodówce: 2°C-5°C. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 7 dni.
Country of origin:Irlandia
Producer's address:Pakowano dla: Ornua Co-operative Limited Grattan House Mount Street Lower Dublin 2 Ireland
Return address:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
    в кусочке органического 200 g
    79,00zł/kg

    price: 15,80 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-25
    Kerry Gold Сыр Kerrygold Kerry Gold Сыр Kerrygold
    созреванием Vintage Cheddar с ирландским 200 g
    71,40zł/kg

    price: 14,28 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-06
    Serabio Сыр Серабио Serabio Сыр Серабио
    кусочке Чеддер в органическом 200 g
    79,00zł/kg

    price: 15,80 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-25
    Mlekovita Сыр Mlekovita Mlekovita Сыр Mlekovita
    Księżan Diamenty Konesera (4) Старый 200 g
    58,15zł/kg

    price: 11,63 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-04
    Bio Sant'anna Bio Sant'anna Ser Bio Sant'anna Bio Sant'anna Ser
    parmezan BIO 200 g
    170,95zł/kg

    price: 34,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-27
    Mlekovita Mlekovita Ser mozzarella Mlekovita Mlekovita Ser mozzarella
    i cheddar 200 g
    43,75zł/kg

    price: 8,75 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2026-11-12
    Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół
    - кусок 250 g
    41,52zł/kg

    price: 10,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-20
    Kerry Gold Керригольд Kerry Gold Керригольд
    красный чеддер ломтики сыра ирландский 150 g
    77,40zł/kg

    price: 11,61 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2027-05-14
    Kerry Gold Kerry Gold
    масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-12-22
    Kerry Gold Kerry Gold
    соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-12-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5