Керригольд ломтики сыра ирландский красный чеддер

Kerry Gold Wyprodukowany z pasteryzowanego mleka krowiego
Керригольд ломтики сыра ирландский красный чеддерКерригольд ломтики сыра ирландский красный чеддер
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-14

pojemność

cena za kilogram

77,40 zł / kg

kraj

Country of origin

Irlandia

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5011038135119

5011038135119

price: 11,61 zł

11.61 PLN 2027-05-14 NewCondition
MLEKO pasteryzowane, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka (mikrobiologiczna), barwnik: annato, Min. 48% tłuszczu w suchej masie
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1725 kJ / 415 kcal
Tłuszcz 34,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21,7 g
Węglowodany 0,1 g
w tym cukry 0,1 g
Białko 25,4 g
Sól 1,9 g

Mleko : Zawiera
Wyprodukowany z pasteryzowanego mleka krowiego
brand:Kerrygold
Legally regulated product name:Ser irlandzki Cheddar w plastrach - twardy, dojrzewający, łagodny, barwiony
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temp.: 2-5°C
Country of origin:Irlandia
Producer's address:Pakowano dla: Ornua Co-operative Ltd. Grattan House Mount Street Lower Dublin 2 Ireland
Return address:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia
Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
созревающий сыр Cheddar: ирландский 200 g
69,00zł/kg

price: 13,80 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-06-05
Kerry Gold Сыр Kerrygold Kerry Gold Сыр Kerrygold
созреванием Vintage Cheddar с ирландским 200 g
71,40zł/kg

price: 14,28 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-06
Kerry Gold Kerry Gold
масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Kerry Gold Kerry Gold
соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5