Сыр моцарелла млекпол в куске

Mlekpol
22Сыр моцарелла млекпол в куске
Сыр моцарелла млекпол в кускеСыр моцарелла млекпол в куске
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-19

pojemność

cena za kilogram

23,20 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820018054

5900820018054

price: 6,96 zł

6.96 PLN 2026-10-19 NewCondition
REDUCED PRICE -25%
Mlekpol Сыр моцарелла Mlekpol Сыр моцарелла
млекпол в куске 300 g
23,20zł/kg

price: 6,96 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-19
mleko, sól, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
wartość energetyczna 1222 kJ /294 kcal
tłuszcz w tym 22 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
węglowodany w tym 0 g
- cukry 0 g
białko 24 g
sól 1,0 g

Mleko : Zawiera
idealny do: pizzy, makaronów, lazanii
brand:Mlekpol
Legally regulated product name:Ser Mozzarella
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Polska
Producer's address:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mlekovita Mlekovita Mini Roulade Mlekovita Mlekovita Mini Roulade
    выдержанный, копченый Ustrzycka Сыр Паровой, 300 g
    43,30zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-22
    Mlekovita Мини-салями с Mlekovita Мини-салями с
    сыром Mlekovita 300 g
    45,60zł/kg

    price: 13,68 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-11-22
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Тертый сыр Чеддер - бритый 300 g
    44,60zł/kg

    price: 13,38 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-11-22
    Mlekovita Салями с Mlekovita Салями с
    сыром Mlekovita - ломтики 300 g
    42,10zł/kg

    price: 12,63 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-09
    Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół Mlekovita Сыр Mlekovita Sokół
    - кусок 250 g
    41,52zł/kg

    price: 10,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-20
    Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
    в кусочке органического 200 g
    79,00zł/kg

    price: 15,80 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-25
    Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
    созревающий сыр Cheddar: ирландский 200 g
    69,00zł/kg

    price: 13,80 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-06-05
    Mlekpol Млекпол Mlekpol Млекпол
    тертый сыр моцарелла 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-07
    Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
    герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
    37,20zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2026-12-16
    Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
    твердые сыры 150 g
    37,07zł/kg

    price: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-12-23
    Mlekpol золото Mlekpol золото
    сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
    37,93zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2026-11-15
    Mlekpol салями Mlekpol салями
    ломтики твердые сыры 150 g
    37,67zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-19
    Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
    твердого сыра 150 g
    37,67zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-12-14
    Mlekpol копченая Mlekpol копченая
    гауда ломтики твердые сыры 150 g
    39,13zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-11-14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5