Сыр Млековита Гауда с перцем

Mlekovita
55
Bardzo lubię wszelkie sery z pieprzem. Ten jest bardzo smaczny.Сыр Млековита Гауда с перцем
53Сыр Млековита Гауда с перцем
Сыр Млековита Гауда с перцемСыр Млековита Гауда с перцем
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-01

pojemność

cena za kilogram

44,20 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512110301

5900512110301

price: 6,63 zł

6.63 PLN 2026-12-01 NewCondition
mleko,sól,ziarna pieprzu 1,5%,stabilizator - chlorek wapnia,kultury bakterii,barwnik annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1498 kJ/ 361 kcal
Tłuszcz 29 g
w tym kwasy nasycone 19 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 25 g
Sól 1,6 g
Wapń800 mg - 100%*
* Dziennej Referencyjnej Wartości Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej)

Mleko : Zawiera
bez konserwantów, bogaty w wapń, Produkt polski
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Ser Gouda z pieprzem, dojrzewający, plastry.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.
Type of packaging:Tacka
Country of origin:Polska
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Mariola , 2023-01-17 12:52:28Bardzo lubię wszelkie sery z pieprzem. Ten jest bardzo smaczny.



Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5