Alce Nero BIO спагетти для сэндвичей из непросеянной муки

Alce Nero
51Alce Nero BIO спагетти для сэндвичей из непросеянной муки

Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Alce Nero BIO спагетти для сэндвичей из непросеянной мукиAlce Nero BIO спагетти для сэндвичей из непросеянной муки
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-28

pojemność

cena za kilogram

30,34 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120013

8009004120013

price: 15,17 zł

15.17 PLN 2029-04-28 NewCondition

mąka z PSZENICY płaskurki pełnoziarnista*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


brand:

Alce Nero


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Melissa Не Спагетти Melissa Не Спагетти
    макароны примы смак не 6 500 g
    10,80zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-04-03
    Alce Nero Alce Nero
    крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
    Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
    Spaghetti Farro от BIO emmer 500 g
    31,98zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-16
    Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
    БИО Паста из непросеянной муки 500 g
    18,72zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Паста Alce Nero Паста
    500г БИО - ALCE NERO Фарфалле ( манная крупа ) 500 g
    18,76zł/kg

    price: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-05-06
    Alce Nero Alce Nero
    фузилли Alce Nero BIO Цельнозерновая паста 500 g
    31,62zł/kg

    price: 15,81 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-01
    Alce Nero Паста Alce Nero Alce Nero Паста Alce Nero
    Fusilli с эммером BIO 500 g
    30,40zł/kg

    price: 15,20 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-03-17
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
    сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero оливковое Alce Nero оливковое
    масло Extra Virgin 750 ml
    93,83zł/l

    price: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-23
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    нектар мед цитрусовый цветочный 400 g
    106,70zł/kg

    price: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-30
    Alce Nero Мед Alce Nero Мед
    акациевый БИО 400 g
    146,70zł/kg

    price: 58,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-12-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5