Alce Nero
52

Składniki z certyfikatem Fairtrade pochodzące od producentów Fairtrade: kakao, cukier. Ogółem: 63 %.

BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-18

pojemność

cena za kilogram

159,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811386

8009004811386

price: 28,78 zł

28.78 PLN 2027-03-18 NewCondition

cukier trzcinowy*, ORZECHY LASKOWE* (16 %), olej słonecznikowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* (9 %), odtłuszczone MLEKO w proszku*, tłuszcz kakaowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2150 kJ/512 kcal
Tłuszcz - 27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,4 g
Węglowodany - 59 g
w tym cukry - 55 g
Błonnik - 4,0 g
Białko - 6,3 g
Sól - 0,1 g


Składniki z certyfikatem Fairtrade pochodzące od producentów Fairtrade: kakao, cukier. Ogółem: 63 %.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Ferrero Nutella Ferrero Nutella
    шоколадно- ореховым кремом 350 g
    52,74zł/kg

    price: 18,46 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-01
    Wedel Е. Ведель Wedel Е. Ведель
    Чекотубка Шоколадный крем 50 g
    111,20zł/kg

    price: 5,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-24
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    price: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    expiry date
    2027-09-15
    Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem
    350 g
    36,49zł/kg

    price: 12,77 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-01
    Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem
    350 g
    36,49zł/kg

    price: 12,77 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-02
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
    сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero
    крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
    Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5