Kruger
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-02

pojemność

cena za kilogram

36,49 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716997460

5901716997460

price: 12,77 zł

12.77 PLN 2027-06-02 NewCondition

Cukier, oleje roślinne (shea, palmowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, laktoza (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku, emulgator (lecytyny), aromat naturalny truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, aromaty, barwnik (karmin), orzechy laskowe, sól morska jodowana (sól morska, substancja wzbogacająca: jodan potasu). Produkt może zawierać inne orzechy, soję, zboża zawierające gluten.


Wartość odżywcza produktu na 100 g Energia 2348 kJ/563 kcal Tłuszcz 35 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,6 g Węglowodany 58 g w tym cukry 57 g Błonnik 1,8 g Białko 3,1 g Sól 0,18 g


Ferrero Nutella Ferrero Nutella
шоколадно- ореховым кремом 350 g
52,74zł/kg

price: 18,46 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-01
Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem Kruger Krüger Mix Fix DUO Krem
350 g
36,49zł/kg

price: 12,77 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-01
Alce Nero Alce Nero krem Alce Nero Alce Nero krem
180 g
159,89zł/kg

price: 28,78 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-18
Wedel Е. Ведель Wedel Е. Ведель
Чекотубка Шоколадный крем 50 g
111,20zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-24
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

price: 1,15 zł

PLN
1
58
expiry date
2027-09-15
Kruger Крюгер Sweet Time 100 Kruger Крюгер Sweet Time 100
подсластитель 100 tabl.

price: 5,85 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Витамин С со вкусом лимона. 20 szt.

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Магний+В6 со вкусом лимона 20 tabl.

price: 8,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-30
Kruger Крюгер Sweet Time 300 Kruger Крюгер Sweet Time 300
подсластитель 300 tabl.

price: 12,35 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-30
Kruger Крюгер Вива Kruger Крюгер Вива
Сладкий подсластитель 1200 tabl.

price: 10,54 zł

PLN
1
7
expiry date 2029-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
апельсина. Мультивитамины со вкусом 90 g
88,78zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-02-28
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
вит. С Железо Фолиевая кислота + 20 tabl.

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-30
Kruger Krüger Błonnik Kruger Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5