Amylon
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-08

pojemność

cena za kilogram

87,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006668231

8594006668231

price: 2,62 zł

2.62 PLN 2027-12-08 NewCondition
bio cukier, bio skrobia ziemniaczana, bio kurkuma mielona, aromat naturalny, kwas: kwas jabłkowy, kwas askorbinowy (witamina C)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu sypkiego
Wartość energetyczna1667 kJ / 392 kcal
Tłuszcz0 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany98 g
W tym cukry60 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina C12 mg (15 %) ***
*przygotowanego zgodnie z podanym przepisem
**referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
***dzienna referencyjna wartość spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
produkt bezglutenowy, ekologiczny, z witaminą C
brand:Amylon
Legally regulated product name:Kisiel o smaku cytrynowym, produkt bezglutenowy, ekologiczny, w proszku.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - CZ-BIO-001, Rolnictwo UE/spoza UE Znak przekreślonego kłosa - CZ-101-016
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed światłem.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Zawartość torebki (30 g) zalać 180 ml wrzątku i dokładnie mieszać przez ok. minutę. Spożyć od razu po przygotowaniu. Polecamy: Kisiel można przyrządzić ze świeżymi owocami lub rozcieńczyć (wedle uznania) i wykorzystać jako napój.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе сладкий момент , 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-07-31
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент Apple, 30 g
55,33zł/kg

price: 1,66 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
желе сладкий момент вишня 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-07-31
Dr. Oetker сладкий вкус Dr. Oetker сладкий вкус
абрикоса время желе 30 g
55,67zł/kg

price: 1,67 zł

PLN
1
34
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker сладкий вкус Dr. Oetker сладкий вкус
лимона время желе 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
33
expiry date 2027-07-31
Delecta мармелад Delecta мармелад
чашки вкусом клубники 30 g
54,00zł/kg

price: 1,62 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-08-30
Delecta фруктовый Delecta фруктовый
ягод салат желе вкус лесных 30 g
54,00zł/kg

price: 1,62 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-09-30
Amylon Сахар Amylon Сахар
ванильный Амилон БИО 20 g
210,50zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-12-11
Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO
BIO
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-23
Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
30 g
79,67zł/kg

price: 2,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-25
Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
o smaku 30 g
80,67zł/kg

price: 2,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-16
Amylon Amylon skrobia kukurydziana Amylon Amylon skrobia kukurydziana
BIO 200 g
39,35zł/kg

price: 7,87 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-11-18
Amylon Амилон Amylon Амилон
глютена Ванильный пудинг БИО без 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO глютен Amylon Amylon BIO глютен
Шоколадный пудинг 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Amylon Amylon Пекарский Amylon Amylon Пекарский
порошок глютена BIO 12 g
151,67zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-02-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5