Боб Улитка Улитка Боб Apple фруктовые закуски

Bob Snail Bez dodatku cukrów. Tylko owoce. Bez konserwantów i barwników.
Боб Улитка Улитка Боб Apple фруктовые закускиБоб Улитка Улитка Боб Apple фруктовые закуски
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-19

pojemność

cena za kilogram

156,33 zł / kg

kraj

Country of origin

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820162520231

4820162520231

price: 4,69 zł

4.69 PLN 2027-09-19 NewCondition
Bob Snail Боб Улитка Bob Snail Боб Улитка
закуски Улитка Боб Apple фруктовые 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-04-09
jabłko 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartosc energetyczna1195 kJ / 283 kcal
Tluszcz2.0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.3 g
Węglowodany59 g
w tym cukry*54 g
Błonnik12 g
Białko1.5 g
Sól0.04 g
*Zawiera naturalnie występujące cukry
Opakowanie zawiera 3 przekąski.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez dodatku cukrów. Tylko owoce. Bez konserwantów i barwników.
brand:Bob Snail
About the brand:Cześć, jestem Bob – Ślimak, który przygotowuje zdrowe przekąski! Poznaj moje pyszne, owocowe smakołyki w wygodnych i ciekawych formach: możesz je pić, gryźć, rozwijać i dodawać do potraw. Miej je zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w podróży czy na spacerze. Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. 100% owoców! Gotowi na owocową przygodę? Zapraszam! Rollsy jabłko to przekąska w 100% zrobiona z owoców. To tylko owoce w wygodnej formie — i nic więcej! Są uwielbiane przez dzieci i dorosłych – bo pysznie smakują, są zdrowe, mają ciekawy kształt i można je zawsze mieć przy sobie – w szkole, w pracy, w podróży i na spacerze. Podaruj sobie chwilę owocowej przyjemności w klasycznym, jabłkowym smaku. Czysty skład – 100% owoców Rollsy mają w 100% naturalny skład. To tylko jabłka — i nic więcej! Przygotowane bez dodatku cukru, konserwantów, barwników i glutenu. Zabawny kształt Rollsy można gryźć, rozwijać, zjadać całe na raz lub odgryzać po kawałku – wybór należy do Ciebie! Zabawny kształt ślimaka pobudza wyobraźnię, szczególnie wśród dzieci, które jeszcze chętniej po nie sięgają! Zdrowa przekąska na każdą okazję Rollsy, dzięki wygodnym opakowaniom, zmieszczą się w plecaku, śniadaniówce, a nawet w kieszeni! Miej je zawsze pod ręką i wypróbuj jako szybką przekąskę – w szkole, pracy, podróży, na spacerze, przed lub po treningu. Odpowiednie dla wegan Rollsy zawierają tylko owoce, dlatego są odpowiednie dla wegan.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data nad kodem kreskowym, jest równocześnie numerem partii. Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem. Po otwarciu przekąski spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Ukraina
Return address:
Bob Snail Боб Улитка Bob Snail Боб Улитка
закуски Улитка Боб Манго фруктовые 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-06-14
Bob Snail Боб Улитка Bob Snail Боб Улитка
Яблочно-малиновые фруктовые закуски Улитка Боб 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-08-07
Bob Snail Боб Улитка Bob Snail Боб Улитка
фруктовые закуски Улитка Боб яблоко-груша 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-04-27
Bob Snail Боб Улитка Bob Snail Боб Улитка
фруктовые закуски Улитка Боб яблоко-клубника 30 g
149,33zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-07
Nimm2 Смейтесь , Nimm2 Смейтесь ,
фруктовыми желе обогащенная витаминами , 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-03-30
Nimm2 Смейтесь Nimm2 Смейтесь
витаминами кислые драже , обогащенные 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Nimm2 Смейтесь драже Nimm2 Смейтесь драже
Sokkia , обогащенные витаминами 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Misie Bio Planet Bio Planet Misie
глютена Gummies без желатина BIO без 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-29
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5