Органические вегетарианская гуляш

Primavika
43Органические вегетарианская гуляш
Odpowiedni dla wegetarian i wegan Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy
Органические вегетарианская гуляшОрганические вегетарианская гуляш
BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-28

pojemność

cena za kilogram

54,06 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300413

5900672300413

price: 8,65 zł

8.65 PLN 2027-04-28 NewCondition
ugotowane białko roślinne 51 % (woda, teksturowane białko sojowe), warzywa 11 % (marchew, cebula, seler, pietruszka), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 11 %, ryż 9 %, skrobia kukurydziana, przyprawy (zawierają gorczycę), sól morska, hydrolizat białka roślinnego, substancja zagęszczająca: guma guar, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy = witamina C, zioła (zawierają seler), aromat z ekstraktu drożdżowego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna729 kJ / 175 kcal
Tłuszcz12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany13 g
w tym cukry2,5 g
Błonnik1,2 g
Białko4,1 g
Sól1,2 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 6 sugerowanych porcji produktu.

Seler : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Odpowiedni dla wegetarian i wegan Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy
Features:Polska firma, dla wegetarian i wegan
brand:Primavika
About the brand:Primavika takie proste
Legally regulated product name:Pasta kanapkowa - paprykarz wegetariański z ryżem. Pasteryzowana.
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-011
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Primavika Sp. z o.o. ul. Akacjowa 27, 62-023 Gądki
Return address:Primavika Sp. z o.o. ul. Akacjowa 27, 62-023 Gądki
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Primavika Примавика Primavika Примавика
    пшеном Вегетарианская паприка с 160 g
    54,06zł/kg

    price: 8,65 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-20
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka z tuńczykiem 160 g
    66,88zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-08-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka z tuńczykiem 160 g
    66,88zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-08-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka z tuńczykiem 160 g
    66,88zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-04-30
    Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
    яйца бутерброд с луком 80 g
    54,75zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-09
    Lisner pastella сэндвич Lisner pastella сэндвич
    паста с лососем с луком 80 g
    53,25zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-11-03
    Graal Щецин паприкаш Graal Щецин паприкаш
    с лососем 330 g
    20,09zł/kg

    price: 6,63 zł

    PLN
    1
    41
    expiry date 2029-05-30
    Agrico " Щециньски " Agrico " Щециньски "
    expiry date 2029-04-01
    Primavika Primavika Primavika Primavika
    хумус Натуральный безглютеновый 160 g
    60,38zł/kg

    price: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-01
    Primavika Примавика Primavika Примавика
    Тахини натуральная 185 g
    56,22zł/kg

    price: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-03
    Primavika Примавика Primavika Примавика
    Томатный паштет с нутом 160 g
    52,56zł/kg

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-02
    Primavika Фасоль Primavika Primavika Фасоль Primavika
    глютена в томатном соусе без 440 g
    26,66zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5