Примавика Тахини натуральная

Primavika
51Примавика Тахини натуральная
Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Źródło błonnika pokarmowego
Примавика Тахини натуральнаяПримавика Тахини натуральная
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

56,22 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300871

5900672300871

price: 10,40 zł

10.40 PLN 2027-06-03 NewCondition
sezam prażony 100 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2702 kJ / 653 kcal
Tłuszcz56 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany8,7 g
w tym cukry0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,25 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 7 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Nie zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Źródło błonnika pokarmowego
Features:dla wegetarian i wegan
brand:Primavika
Legally regulated product name:Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone.
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-093
Storage:Olej sezamowy na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data podana na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Poland
Producer's address:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Return address:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Krakus красный борщ Krakus красный борщ
    концентрат 300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Rolnik пюре с Rolnik пюре с
    солеными огурцами 315 g
    14,57zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-06-03
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Primavika Primavika Primavika Primavika
    хумус Натуральный безглютеновый 160 g
    60,38zł/kg

    price: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-01
    Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Rolnik Томатный Rolnik Томатный
    концентрат 200 g
    21,60zł/kg

    price: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-08-27
    Alce Nero Alce Nero Pesto с Alce Nero Alce Nero Pesto с
    БИО цуккини 130 g
    101,54zł/kg

    price: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-04-15
    Primavika Примавика Primavika Примавика
    пшеном Вегетарианская паприка с 160 g
    54,06zł/kg

    price: 8,65 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-20
    Primavika Примавика Primavika Примавика
    Томатный паштет с нутом 160 g
    52,56zł/kg

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-02
    Primavika Органические Primavika Органические
    вегетарианская гуляш 160 g
    54,06zł/kg

    price: 8,65 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-28
    Primavika Фасоль Primavika Primavika Фасоль Primavika
    глютена в томатном соусе без 440 g
    26,66zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5