Primavika Натуральный безглютеновый хумус

Primavika Odpowiedni dla wegetarian i wegan Źródło błonnika pokarmowego Produkt bezglutenowy
Primavika Натуральный безглютеновый хумусPrimavika Натуральный безглютеновый хумус
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-01

pojemność

cena za kilogram

60,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300932

5900672300932

price: 9,66 zł

9.66 PLN 2027-07-01 NewCondition
woda, cieciorka 42 %, olej rzepakowy, miazga sezamowa, ocet jabłkowy, czosnek w proszku, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna1127 kJ/272 kcal
Tłuszcz21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,1 g
Węglowodany16 g
w tym cukry2,5 g
Błonnik4,4 g
Białko6,1 g
Sól0,55 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 6 sugerowanych porcji produktu.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Odpowiedni dla wegetarian i wegan Źródło błonnika pokarmowego Produkt bezglutenowy
brand:Primavika
About the brand:Primavika takie proste
Legally regulated product name:Pasta do kanapek - hummus naturalny. Produkt pasteryzowany.
Other information:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-016
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Data wraz z dodatkowym oznaczeniem stanowią jednocześnie numer partii produkcyjnej. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Primavika Sp. z o.o. ul. Akacjowa 27, 62-023 Gądki
Return address:Primavika Sp. z o.o. ul. Akacjowa 27, 62-023 Gądki
Primavika Примавика Primavika Примавика
Томатный паштет с нутом 160 g
52,56zł/kg

price: 8,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-02
Krakus красный борщ Krakus красный борщ
концентрат 300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Podravka мусс помидора Podravka мусс помидора
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Rolnik пюре с Rolnik пюре с
солеными огурцами 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-03
Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
пюре BIO Безглютеновое томатное 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Primavika Примавика Primavika Примавика
Тахини натуральная 185 g
56,22zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-03
Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Rolnik Томатный Rolnik Томатный
концентрат 200 g
21,60zł/kg

price: 4,32 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-08-27
Primavika Примавика Primavika Примавика
пшеном Вегетарианская паприка с 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-20
Primavika Органические Primavika Органические
вегетарианская гуляш 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-28
Primavika Фасоль Primavika Primavika Фасоль Primavika
глютена в томатном соусе без 440 g
26,66zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5