Bakalland Mieszanka orzechowa jest źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

103,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749020602

5900749020602

price: 10,32 zł

10.32 PLN 2027-08-30 NewCondition
orzechy nerkowca łuskane 25 %, migdały łuskane blanszowane 25 %, orzechy laskowe łuskane 25 %, orzechy włoskie łuskane 25 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu W 100 g
Wartość energetyczna2620 kJ
Wartość energetyczna634 kcal
Tłuszcz55 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6 g
Węglowodany11 g
w tym cukry4,4 g
Błonnik7,9 g
Białko20 g
Sól0,01 g
Magnez139 mg (37 %*)
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 100 g zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Zawiera
Mieszanka orzechowa jest źródłem magnezu. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
Features:źródło magnezu, Dobra i polska firma
brand:Bakalland
About the brand:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Legally regulated product name:Mieszanka łuskanych orzechów.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
expiry date 2027-01-30
Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
кокосовой стружкой 100 g
55,00zł/kg

price: 5,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Фундук 100 g
171,50zł/kg

price: 17,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-30
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO бланшированный 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Bio Planet Грецкие Bio Planet Грецкие
орехи Bio Planet BIO 100 g
96,80zł/kg

price: 9,68 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-04
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
БИО Пекан 100 g
149,90zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
кешью 75 g
112,67zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
Bakalland маслянистый Bakalland маслянистый
печи попкорн в микроволновой 90 g
33,22zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-10-30
Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
expiry date 2027-02-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Bakalland попкорн и сыр Bakalland попкорн и сыр
90 g
36,67zł/kg

price: 3,30 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Bakalland соленые Bakalland соленые
попкорн 90 g
32,11zł/kg

price: 2,89 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5