Bakalland S.A. jako lider i ekspert na rynku bakalii ma świadomość korelacji pomiędzy zdrowiem a właściwą dietą, co przekłada na jakość oferowanych produktów.konsumentom, którzy poszukują zdrowych i smacznych rozwiązań, oferuje doskonałej jakości bakalie, pełne drogocennych witamin i składników odżywczych. Oferujemy niskie ceny i wygodną dostawę.

 
5900749022224 5900749022224 Bakalland
Bakalland Bakalland Mak niebieski Bakalland Bakalland Mak niebieski
200 g
38,55zł/kg

price: 7,71 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-02-28
5900749020602 5900749020602 Bakalland
Bakalland Bakalland Mieszanka Bakalland Bakalland Mieszanka
orzechów 100 g
103,20zł/kg

price: 10,32 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-08-30
5900749000963 5900749000963 Bakalland
Bakalland Bakalland Nerkowce lekko Bakalland Bakalland Nerkowce lekko
solone 70 g
111,57zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
13
expiry date
2026-12-30
5900749027045 5900749027045 Bakalland
Bakalland Bakalland Pistacja Bakalland Bakalland Pistacja
prażone 200 g
104,45zł/kg

price: 20,89 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-02-28
5900749021104 5900749021104 Bakalland
Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
кокосовой стружкой 100 g
55,00zł/kg

price: 5,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
5900749020237 5900749020237 Bakalland
Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
кешью 75 g
112,67zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
5900749020657 5900749020657 Bakalland
Bakalland Bakalland сушеной Bakalland Bakalland сушеной
клюквы 100 g
58,20zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
4
Bakalland Bakalland сушеной
5 5
5 2 Bakalland Bakalland сушеной
expiry date 2027-06-30
5900749020022 5900749020022 Bakalland
Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
Bakalland Bakalland фундук
5 5
5 2 Bakalland Bakalland фундук
expiry date 2027-01-30
5900749020862 5900749020862 Bakalland
Bakalland ломтики Bakalland ломтики
манго Bakalland 70 g
140,43zł/kg

price: 9,83 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-05-30
5900749115056 5900749115056 Bakalland
Bakalland маслянистый Bakalland маслянистый
печи попкорн в микроволновой 90 g
33,22zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-10-30
5900749560016 5900749560016 Bakalland
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
Bakalland масса мака
4 5
4.5 11 Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
5900749020244 5900749020244 Bakalland
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
Bakalland фиников без
5 5
5 3 Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
5900749020312 5900749020312 Bakalland
Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
Bakalland чешуйчатого
5 5
5 1 Bakalland чешуйчатого
expiry date 2027-02-28
 
5900749651325 5900749651325 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! Granola Bakalland Bakalland Ba! Granola
czekoladowa 300 g
31,07zł/kg

price: 9,32 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-05-30
 
5900749610995 5900749610995 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
11
Bakalland Bakalland Ba! baton
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Ba! baton
expiry date 2027-05-30
5900749610933 5900749610933 Bakalland
Bakalland Bakalland Ба! Bakalland Bakalland Ба!
бакалейных Зерновой батончик 5 40 g
55,00zł/kg

price: 2,20 zł

PLN
1
5
Bakalland Bakalland Ба!
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Ба!
expiry date 2027-05-30
5900749115032 5900749115032 Bakalland
Bakalland попкорн и сыр Bakalland попкорн и сыр
90 g
36,67zł/kg

price: 3,30 zł

PLN
1
9
Bakalland попкорн и сыр
5 5
5 1 Bakalland попкорн и сыр
expiry date 2027-09-30
5900749115049 5900749115049 Bakalland
Bakalland соленые Bakalland соленые
попкорн 90 g
32,11zł/kg

price: 2,89 zł

PLN
1
18
Bakalland соленые
5 5
5 1 Bakalland соленые
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5