Bakalland Prażone, solone orzechy nerkowca to bogactwo miedzi i manganu. Miedź pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

111,57 zł / kg

kraj

Country of origin

Cote D'Ivoire

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749000963

5900749000963

price: 7,81 zł

7.81 PLN 2026-12-30 NewCondition
orzechy nerkowca prażone 99 %, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu W 100 g
Wartość energetyczna2442 kJ
Wartość energetyczna589 kcal
Tłuszcz45 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,0 g
Węglowodany23 g
w tym cukry7,7 g
Błonnik6,1 g
Białko21 g
Sól0,84 g
Składniki mineralne
Miedź2,53 mg (253 %*)
Mangan1,65 mg (45 %*)
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie 70 g zawiera około 3 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Prażone, solone orzechy nerkowca to bogactwo miedzi i manganu. Miedź pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.
Features:źródło miedzi i manganu, Dobra i polska firma
brand:Bakalland
About the brand:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Legally regulated product name:Orzechy nerkowca prażone, solone.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Cote D'Ivoire
Producer's address:
Return address:
Cocoa Какао Фундук в Cocoa Какао Фундук в
без добавления сахара без глютена БИО кето шоколаде с маслом МСТ 70 g
311,43zł/kg

price: 21,80 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-27
Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
expiry date 2027-01-30
Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
кокосовой стружкой 100 g
55,00zł/kg

price: 5,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
кешью 75 g
112,67zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Фундук 100 g
171,50zł/kg

price: 17,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-30
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
Bakalland маслянистый Bakalland маслянистый
печи попкорн в микроволновой 90 g
33,22zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-10-30
Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
expiry date 2027-02-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Bakalland попкорн и сыр Bakalland попкорн и сыр
90 g
36,67zł/kg

price: 3,30 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Bakalland соленые Bakalland соленые
попкорн 90 g
32,11zł/kg

price: 2,89 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-11-30
Bakalland Bakalland сушеной Bakalland Bakalland сушеной
клюквы 100 g
58,20zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5