попкорн и сыр

Bakalland
51попкорн и сыр
idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
попкорн и сырпопкорн и сыр
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

36,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749115032

5900749115032

price: 3,30 zł

3.30 PLN 2027-09-30 NewCondition
ziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu na 100 g
Wartość energetyczna1980 kJ / 475 kcal
Tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
Węglowodany43 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik7,5 g
Białko7,7 g
Sól1,99 g

Mleko : Zawiera
idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
Features:chrupiąca przyjemność, Dobra i polska firma
brand:Bakalland
About the brand:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Legally regulated product name:Kukurydza (popcorn) o smaku serowym do przygotowania w kuchence mikrofalowej.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii: patrz pod zgrzew Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakalland маслянистый Bakalland маслянистый
    печи попкорн в микроволновой 90 g
    33,22zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date
    2027-10-30
    Bakalland соленые Bakalland соленые
    попкорн 90 g
    32,11zł/kg

    price: 2,89 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-11-30
    Tygryski Кукурузные Tygryski Кукурузные
    чипсы Tigers 90 g
    25,89zł/kg

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2027-04-30
    Сполэм Кельце Холи Сполэм Кельце Холи
    жарки Кросс закуска закуски для 400 g
    14,15zł/kg

    price: 5,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-29
    Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
    - БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-31
    Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
    чипсы Bio Planet BIO с сахаром 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-31
    Tygryski кукурузные Tygryski кукурузные
    чипсы с вкусом клубники 70 g
    45,00zł/kg

    price: 3,15 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-05-30
    Tygryski кукурузные Tygryski кукурузные
    чипсы с chocoloate вкус 70 g
    45,00zł/kg

    price: 3,15 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-30
    Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
    expiry date 2027-01-30
    Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
    кокосовой стружкой 100 g
    55,00zł/kg

    price: 5,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-08-30
    Bakalland фиников без Bakalland фиников без
    expiry date 2027-10-30
    Bakalland масса мака Bakalland масса мака
    expiry date 2028-01-30
    Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
    кешью 75 g
    112,67zł/kg

    price: 8,45 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
    expiry date 2027-02-28
    Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
    zbożowy Banan 40 g
    54,50zł/kg

    price: 2,18 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Bakalland Bakalland сушеной Bakalland Bakalland сушеной
    клюквы 100 g
    58,20zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5