Банановые чипсы Bio Planet BIO с сахаром

Bio Planet
51Банановые чипсы Bio Planet BIO с сахаром

Ekologiczne chipsy bananowe słodzone to pyszna i chrupiąca przekąska, która może stanowić doskonały zamiennik dla konwencjonalnych słodyczy. Znakomicie smakują samodzielnie, jak również w musli i płatkach śniadaniowych.

Банановые чипсы Bio Planet BIO с сахаромБанановые чипсы Bio Planet BIO с сахаром
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662330

5907814662330

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-01-31 NewCondition

banany* 72 %, olej kokosowy*, cukier trzcinowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 2106 kJ/504 kcal
Tłuszcz 27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 24 g
Węglowodany 62 g
w tym cukry 16 g
Błonnik 3,6 g
Białko 2,1 g
Sól 0 g


Ekologiczne chipsy bananowe słodzone to pyszna i chrupiąca przekąska, która może stanowić doskonały zamiennik dla konwencjonalnych słodyczy. Znakomicie smakują samodzielnie, jak również w musli i płatkach śniadaniowych.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Банановые Bio Planet Банановые
    - БИО ПЛАНЕТА чипсы несладкого БИО 150 г 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
    kokosowe 150 g
    68,27zł/kg

    price: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-19
    Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
    паприки чипсы в трубке 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-19
    Lorenz chipsletten Fromage с Lorenz chipsletten Fromage с
    трубке лук картофельных чипсов в 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-05-14
    Wiejskie Лук чипсы Wiejskie Лук чипсы
    картофель с огорода 130 g
    60,00zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-02-15
    Wiejskie картофель Wiejskie картофель
    маслом Картофельные чипсы с солью 130 g
    60,38zł/kg

    price: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-02-23
    Сполэм Кельце Холи Сполэм Кельце Холи
    жарки Кросс закуска закуски для 400 g
    14,15zł/kg

    price: 5,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-29
    Amaizin Амайзин, Amaizin Амайзин,
    томатов без глютена BIO кукурузные чипсы со вкусом 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5