chipsletten Fromage с лук картофельных чипсов в трубке

Lorenz
53chipsletten Fromage с лук картофельных чипсов в трубке
chipsletten Fromage с лук картофельных чипсов в трубкеchipsletten Fromage с лук картофельных чипсов в трубке
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-14

pojemność

cena za kilogram

76,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905187104419

5905187104419

price: 7,62 zł

buy 15 szt. for 7.51 zł/szt
7.62 PLN 2027-05-14 NewCondition
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, szczypiorek, cebula w proszku, ser w proszku, natka pietruszki, czosnek w proszku, olej maślany, biały pieprz, aromat (zawiera produkty mleczne), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, barwnik: kurkumina, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza: 100 g
Energia2133 kJ/510 kcal
Tłuszcz27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
Węglowodany61 g
w tym cukry2,5 g
Błonnik3,0 g
Białko4,3 g
Sól1,5 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
z olejami roślinnymi, produkt bezglutenowy, bez dodatku wzmacniaczy smaku, bez dodatku konserwantów, wygodna tacka chroni przed połamaniem
brand:Chipsletten
Legally regulated product name:Chipsy ziemniaczane formowane o smaku serka fromage i szczypiorku.
Other information:
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Type of packaging:Cylinder
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lorenz chipsletten южные Lorenz chipsletten южные
    паприки чипсы в трубке 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-19
    Amaizin Амайзин, Amaizin Амайзин,
    томатов без глютена BIO кукурузные чипсы со вкусом 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Lorenz Chipsletten Зеленый Lorenz Chipsletten Зеленый
    Картофельные чипсы лук с чесноком 100 g
    76,60zł/kg

    price: 7,66 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-14
    Bio Planet Яблочные Bio Planet Яблочные
    чипсы Bio Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-09-26
    Popcrop Popcrop Blue Corn Popcrop Popcrop Blue Corn
    солью, для микроволновки, БИО Попкорн с маслом ши и 100 g
    72,30zł/kg

    price: 7,23 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-18
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    фри BIO с яблоками Безглютеновый картофель 100 g
    129,90zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-12
    Картофельные Картофельные
    черного трюфеля чипсы Trafo BIO со вкусом 100 g
    159,90zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-12-27
    Lorenz Картофельные Lorenz Картофельные
    луком чипсы Lorenz Rural со сливками и 130 g
    59,69zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-02-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5