chipsletten южные паприки чипсы в трубке

Lorenz
35
Bardzo przeciętne. Pierwszy posmak daje wrażenie lekkiej chemii. Zejść się da i czuć trochę ostrości ale w tej cenie to nie dorasta do pięt Pringles. :)chipsletten южные паприки чипсы в трубке
46chipsletten южные паприки чипсы в трубке
chipsletten южные паприки чипсы в трубкеchipsletten южные паприки чипсы в трубке
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-19

pojemność

cena za kilogram

76,20 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905187104372

5905187104372

price: 7,62 zł

7.62 PLN 2027-05-19 NewCondition
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w proszku, cebula w proszku, aromat, aromat dymu wędzarniczego, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza: 100 g
Energia2131 kJ/510 kcal
Tłuszcz27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,9 g
Węglowodany61 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik3,2 g
Białko4,1 g
Sól1,7 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
z olejami roślinnymi, produkt bezglutenowy, bez dodatku wzmacniaczy smaku, bez dodatku konserwantów, wygodna tacka chroni przed połamaniem
brand:Chipsletten
Legally regulated product name:Chipsy ziemniaczane formowane o smaku paprykowym.
Other information:
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Type of packaging:Cylinder
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2023-12-21 18:52:10Bardzo przeciętne. Pierwszy posmak daje wrażenie lekkiej chemii. Zejść się da i czuć trochę ostrości ale w tej cenie to nie dorasta do pięt Pringles. :)



Lorenz chipsletten Fromage с Lorenz chipsletten Fromage с
трубке лук картофельных чипсов в 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-05-14
Amaizin Амайзин, Amaizin Амайзин,
томатов без глютена BIO кукурузные чипсы со вкусом 100 g
75,10zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-12-14
Lorenz Chipsletten Зеленый Lorenz Chipsletten Зеленый
Картофельные чипсы лук с чесноком 100 g
76,60zł/kg

price: 7,66 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-14
Bio Planet Яблочные Bio Planet Яблочные
чипсы Bio Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-26
Popcrop Popcrop Blue Corn Popcrop Popcrop Blue Corn
солью, для микроволновки, БИО Попкорн с маслом ши и 100 g
72,30zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-18
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
фри BIO с яблоками Безглютеновый картофель 100 g
129,90zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-12
Картофельные Картофельные
черного трюфеля чипсы Trafo BIO со вкусом 100 g
159,90zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-27
Lorenz Картофельные Lorenz Картофельные
луком чипсы Lorenz Rural со сливками и 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-02-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5