ломтики манго Bakalland

Bakalland Mango to idealne źródło błonnika pokarmowego. Sprawdzi się świetnie nie tylko jako samodzielna przekąska, ale także jako dodatek do innych dań. Daj się zaskoczyć jego wyjątkowym, egzotycznym smakiem, a na pewno na dłużej włączysz je do swojego codziennego jadłospisu.
ломтики манго Bakallandломтики манго Bakalland
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

140,43 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749020862

5900749020862

price: 9,83 zł

9.83 PLN 2027-05-30 NewCondition
mango suszone (87 %), cukier (10 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, chlorek wapnia, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu W 100 g
Wartość energetyczna1381 kJ
Wartość energetyczna326 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany75 g
w tym cukry51 g
Błonnik5,5 g
Białko1,8 g
Sól0,63 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 70 g zawiera około 3 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Mango to idealne źródło błonnika pokarmowego. Sprawdzi się świetnie nie tylko jako samodzielna przekąska, ale także jako dodatek do innych dań. Daj się zaskoczyć jego wyjątkowym, egzotycznym smakiem, a na pewno na dłużej włączysz je do swojego codziennego jadłospisu.
Features:źródło błonnika pokarmowego, Dobra i polska firma
brand:BAKALLAND
About the brand:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Legally regulated product name:Mango suszone słodzone w plastrach.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
Cocoa Инков ягоды в Cocoa Инков ягоды в
сыром шоколада био 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-16
Cocoa Какао-турецкая Cocoa Какао-турецкая
органическом шоколаде шелковица в сыром 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-27
Cocoa Ягоды годжи Cocoa Ягоды годжи
шоколаде какао в сыром органическом 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-09
Cocoa Какао-бананы в Cocoa Какао-бананы в
шоколаде сыром органическом 70 g
242,71zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-10
Cocoa Какао инжир Cocoa Какао инжир
сырой шоколад BIO 70 g
240,14zł/kg

price: 16,81 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-20
Cocoa Cocoa Mango w czekoladzie Cocoa Cocoa Mango w czekoladzie
creamy 70 g
306,00zł/kg

price: 21,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-29
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
expiry date 2027-01-30
Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
кокосовой стружкой 100 g
55,00zł/kg

price: 5,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
кешью 75 g
112,67zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
Bakalland маслянистый Bakalland маслянистый
печи попкорн в микроволновой 90 g
33,22zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-10-30
Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
expiry date 2027-02-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Bakalland попкорн и сыр Bakalland попкорн и сыр
90 g
36,67zł/kg

price: 3,30 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Bakalland соленые Bakalland соленые
попкорн 90 g
32,11zł/kg

price: 2,89 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5