Какао-бананы в сыром органическом шоколаде

Cocoa
55
superКакао-бананы в сыром органическом шоколаде
52Какао-бананы в сыром органическом шоколаде
Какао-бананы в сыром органическом шоколаде Какао-бананы в сыром органическом шоколаде
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-10

pojemność

cena za kilogram

242,71 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064292

5902768064292

price: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-07-10 NewCondition

Czekolada* (50%) (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon* ), suszone banany* (50%) (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 70%.

 


Cocoa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Piotr Salak , 2025-05-30 21:18:20super



Me gusto Финиковые Me gusto Финиковые
шарики для пирожных Me Gusto BIO 70 g
120,29zł/kg

price: 8,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-05
Bio Planet Bio Planet Бананы Bio Planet Bio Planet Бананы
в сыром шоколаде БИО 100 g
195,20zł/kg

price: 19,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-11
Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
expiry date
2027-07-30
Halls эвкалипт мята Halls эвкалипт мята
конфеты

price: 2,34 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-06-17
Halls сладкий Halls сладкий
смородина 33 g
67,88zł/kg

price: 2,24 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-04
Halls Сладкий мед и Halls Сладкий мед и
лимон 33 g
67,88zł/kg

price: 2,24 zł

PLN
1
24
expiry date 2028-02-19
Halls конфеты особо Halls конфеты особо
прочный 33 g
68,79zł/kg

price: 2,27 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-12-14
Cocoa Фундук какао в Cocoa Фундук какао в
сыром шоколаде БИО 70 g
287,29zł/kg

price: 20,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-22
Cocoa Инков ягоды в Cocoa Инков ягоды в
сыром шоколада био 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-16
Cocoa Какао-турецкая Cocoa Какао-турецкая
органическом шоколаде шелковица в сыром 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-27
Cocoa Ягоды годжи Cocoa Ягоды годжи
шоколаде какао в сыром органическом 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-09
Cocoa сырой миндаль в Cocoa сырой миндаль в
шоколаде био 70 g
255,57zł/kg

price: 17,89 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-04
Cocoa сырые орехи Cocoa сырые орехи
кешью в шоколад кофе 70% био 70 g
249,43zł/kg

price: 17,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-29
Cocoa Бразильские Cocoa Бразильские
био орехи в сыром шоколада 70% 70 g
352,14zł/kg

price: 24,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-03
Cocoa Какао инжир Cocoa Какао инжир
сырой шоколад BIO 70 g
240,14zł/kg

price: 16,81 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5