Бразильские орехи в сыром шоколада 70% био

Cocoa
51Бразильские орехи в сыром шоколада 70% био
Бразильские орехи в сыром шоколада 70% биоБразильские орехи в сыром шоколада 70% био
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

352,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064315

5902768064315

price: 24,65 zł

24.65 PLN 2027-06-03 NewCondition

czekolada 50% (nieprażone ziarna kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanilia Bourbon* - zawartość masy kakaowej min. 70%), orzechy brazylijskie* 50%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.


Cocoa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cocoa Фундук какао в Cocoa Фундук какао в
    сыром шоколаде БИО 70 g
    287,29zł/kg

    price: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-22
    Cocoa сырой миндаль в Cocoa сырой миндаль в
    шоколаде био 70 g
    255,57zł/kg

    price: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-04
    Cocoa сырые орехи Cocoa сырые орехи
    кешью в шоколад кофе 70% био 70 g
    249,43zł/kg

    price: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-04-29
    Cocoa Coca Фундук в Cocoa Coca Фундук в
    шоколаде кокосовой BIO 70 g
    271,29zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-03
    Cocoa Какао Миндаль в Cocoa Какао Миндаль в
    шоколаде vegemilk BIO 70 g
    255,57zł/kg

    price: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-05-05
    Cocoa Инков ягоды в Cocoa Инков ягоды в
    сыром шоколада био 70 g
    246,29zł/kg

    price: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-16
    Cocoa Какао-турецкая Cocoa Какао-турецкая
    органическом шоколаде шелковица в сыром 70 g
    249,57zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-04-27
    Cocoa Ягоды годжи Cocoa Ягоды годжи
    шоколаде какао в сыром органическом 70 g
    249,57zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-09
    Cocoa Какао-бананы в Cocoa Какао-бананы в
    шоколаде сыром органическом 70 g
    242,71zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-07-10
    Cocoa Какао инжир Cocoa Какао инжир
    сырой шоколад BIO 70 g
    240,14zł/kg

    price: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-20
    Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej
    70 g
    242,71zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-01
    Cocoa Даты какао в Cocoa Даты какао в
    шоколаде сырого BIO 70 g
    228,43zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-22
    Cocoa Cocoa
    маслом МСТ без добавления БИО-сахара Какао-кето-шоколад с 40 g
    390,75zł/kg

    price: 15,63 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5