Cocoa
55
4
53

Składniki:
rodzynki*(50%), czekolada*(50%) (ziarno kakaowca, cukier z kwiatu palmy kokosowej, masło kakaowej, wanilia bourbon)

Zawartość masy kakaowej 65%

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-09/2586/14.


Wartość odżywcza w 100 g (lub w 100 ml):

Wartość energetyczna 1916 kJ / 459 kcal

Tłuszcz: 24,34 g;

w tym kwasy nasycone: 15,19 g;

Węglowodany: 52 g;

w tym cukry: 51,30 g;

Białko: 3,80 g;

Sól: 0,098 g

BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-01

pojemność

cena za kilogram

242,71 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064537

5902768064537

price: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-06-01 NewCondition

czekolada* (50%) (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanilia Bourbon*), rodzynki* (50%) (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65%.


Składniki:
rodzynki*(50%), czekolada*(50%) (ziarno kakaowca, cukier z kwiatu palmy kokosowej, masło kakaowej, wanilia bourbon)

Zawartość masy kakaowej 65%

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-09/2586/14.


Wartość odżywcza w 100 g (lub w 100 ml):

Wartość energetyczna 1916 kJ / 459 kcal

Tłuszcz: 24,34 g;

w tym kwasy nasycone: 15,19 g;

Węglowodany: 52 g;

w tym cukry: 51,30 g;

Białko: 3,80 g;

Sól: 0,098 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:09:454



Cocoa Даты какао в Cocoa Даты какао в
шоколаде сырого BIO 70 g
228,43zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-22
Bio Planet Bio Planet Бананы Bio Planet Bio Planet Бананы
в сыром шоколаде БИО 100 g
195,20zł/kg

price: 19,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-11
Cocoa Фундук какао в Cocoa Фундук какао в
сыром шоколаде БИО 70 g
287,29zł/kg

price: 20,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-22
Cocoa Инков ягоды в Cocoa Инков ягоды в
сыром шоколада био 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-16
Cocoa Какао-турецкая Cocoa Какао-турецкая
органическом шоколаде шелковица в сыром 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-27
Cocoa Ягоды годжи Cocoa Ягоды годжи
шоколаде какао в сыром органическом 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-09
Cocoa сырой миндаль в Cocoa сырой миндаль в
шоколаде био 70 g
255,57zł/kg

price: 17,89 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-04
Cocoa сырые орехи Cocoa сырые орехи
кешью в шоколад кофе 70% био 70 g
249,43zł/kg

price: 17,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-29
Cocoa Какао-бананы в Cocoa Какао-бананы в
шоколаде сыром органическом 70 g
242,71zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-10
Cocoa Бразильские Cocoa Бразильские
био орехи в сыром шоколада 70% 70 g
352,14zł/kg

price: 24,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5