Йогурт Bakoma Cream с черной смородиной и гранолой

Bakoma
Йогурт Bakoma Cream с черной смородиной и гранолойЙогурт Bakoma Cream с черной смородиной и гранолой
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197029806

5900197029806

price: 8,44 zł

8.44 PLN 2026-10-25 NewCondition
jogurt 65 % (mleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kultury bakterii jogurtowych), wsad czarna porzeczka 22 % (czarna porzeczka 50 %, cukier, skrobia modyfikowana, naturalne aromaty, koncentrat soku z aronii, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: pektyny), musli typ Granola 13 %: płatki owsiane, syrop (cukier, woda, sól, miód), płatki pszenne, olej rzepakowy, chrupki pszenne (mąka pszenna, słodowana mąka pszenna, dekstroza, olej rzepakowy, ekstrakt słodowy jęczmienny), wiórki kokosowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po wymieszaniu jogurtu z płatkami w 100 g
Wartość energetyczna617 kJ / 147 kcal
Tłuszcz5,8 g
w tym kwasy nasycone3,8 g
Węglowodany20,3 g
w tym cukry13,4 g
Białko2,9 g
Sól0,13 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
nowa eko łyżeczka
brand:Bakoma
Legally regulated product name:Jogurt kremowy z czarną porzeczką oraz musli typ granola (czarna porzeczka 11 %).
Other information:Masa netto: 230 g (200 g e jogurt + 30 g musli)
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:
Return address:
Bakoma Bakoma Bakoma Bakoma
гранолой Крем-йогурт с малиной и 230 g
36,70zł/kg

price: 8,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-02
Bakoma Йогурт Bakoma Cream Bakoma Йогурт Bakoma Cream
с персиками и гранолой 230 g
36,70zł/kg

price: 8,44 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-30
Bakoma Бакома Bakoma Бакома
черешней и гранолой Сливочный йогурт с вишней, 230 g
36,70zł/kg

price: 8,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
Bakoma Bakoma Сатино Bakoma Bakoma Сатино
Капучино кофе пить кофе с молоком 230 ml
28,39zł/l

price: 6,53 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-21
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
35,57zł/kg

price: 8,18 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-03
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Danone фантазия Danone фантазия
шариками йогурт с шоколадными 100 g
42,60zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Bakoma 7 зерновых Bakoma 7 зерновых
йогурт со сливами и зерна 140 g
29,71zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-31
Bakoma 7 зерновых Bakoma 7 зерновых
зерновых культур йогурт с клубникой и 140 g
29,71zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
Bakoma 7 зерновых Bakoma 7 зерновых
зерновых культур йогурт с персиками и 140 g
29,71zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-31
Bakoma Bakoma Йогурт BIO Bakoma Bakoma Йогурт BIO
вишня 140 g
30,71zł/kg

price: 4,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-30
Bakoma Bakoma BIO Bakoma Bakoma BIO
черничный йогурт 140 g
30,71zł/kg

price: 4,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-18
Bakoma Bakoma BIO абрикос Bakoma Bakoma BIO абрикос
Йогурт 140 g
30,71zł/kg

price: 4,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-18
Bakoma Bakoma Йогурт BIO Bakoma Bakoma Йогурт BIO
expiry date 2026-10-18
Bakoma Bakoma 7 хлопьев Bakoma Bakoma 7 хлопьев
- красный грейпфрут с тыквенными семечками и семечками мужской клюквенный йогурт 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5