Питьевой йогурт Bakoma Skyr, исландского типа, манго, маракуйя

Bakoma
55
Dobry jogurt Питьевой йогурт Bakoma Skyr, исландского типа, манго, маракуйя
52Питьевой йогурт Bakoma Skyr, исландского типа, манго, маракуйя
Питьевой йогурт Bakoma Skyr, исландского типа, манго, маракуйяПитьевой йогурт Bakoma Skyr, исландского типа, манго, маракуйя
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031311

5900197031311

price: 7,15 zł

buy 6 szt. for 6.89 zł/szt
7.15 PLN 2026-10-23 NewCondition
mleko, cukier, przecier z mango 2,3 %, przecier z marakui 0,5 %, koncentrat soku z marchwi pomarańczowej, aromat, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna317 kJ / 75 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,7 g
Białko6,7 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 20 g białka.

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
brand:Bakoma
Legally regulated product name:Jogurt pitny mango - marakuja.
Storage:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:05:47Dobry jogurt



Bakoma Бакома Bakoma Бакома
исландский тип, скир, малина, клубника Питьевой йогурт, 300 g
23,83zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-30
Bakoma Питьевой Bakoma Питьевой
типа, черника йогурт Bakoma Skyr, исландского 300 g
23,83zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-23
Bakoma Bakoma 7 хлопьев Bakoma Bakoma 7 хлопьев
- красный грейпфрут с тыквенными семечками и семечками мужской клюквенный йогурт 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-25
Bakoma Бакома 7 злаков Bakoma Бакома 7 злаков
черной смородиной, крупами, семечками и тыквой мужской йогурт с черникой, 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 хлопьев Bakoma Bakoma 7 хлопьев
и грушей и с хлопьями, семечками и тыквой мужской йогурт с персиком 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-25
Bakoma Бакома 7 злаков Bakoma Бакома 7 злаков
мандарином, хлопьями, семечками и тыквой мужской йогурт с ананасом, 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 злаков Bakoma Bakoma 7 злаков
апельсиновым яблоком и злаками мужской йогурт с 300 g
25,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Bakoma Bakoma Men Skyr Bakoma Bakoma Men Skyr
черничный крем-йогурт 300 g
25,83zł/kg

price: 7,75 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-30
Bakoma твист малины Bakoma твист малины
йогурт пить 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
клубничный йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
йогурт , 400 г персик манго 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
йогуртовый напиток кофе 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

price: 6,53 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-18
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

price: 6,53 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-21
Bakoma крутить Bakoma крутить
земляники йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-17
Bakoma твист Bakoma твист
ягоды йогуртовый напиток лесные 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5