Bio Ania Домашние вафли с отрубями без добавления БИО сахара

Bio Ania
55
Ok.Bio Ania Домашние вафли с отрубями без добавления БИО сахара
43Bio Ania Домашние вафли с отрубями без добавления БИО сахара
Bio Ania Домашние вафли с отрубями без добавления БИО сахараBio Ania Домашние вафли с отрубями без добавления БИО сахара
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-01

pojemność

cena za kilogram

66,95 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453003640

5903453003640

price: 12,72 zł

12.72 PLN 2027-03-01 NewCondition

mąka PSZENNA*, tłuszcz kokosowy*, otręby pszenne* (5 %), sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1486 kJ / 355 kcal
Tłuszcz - 1,8 g
w tym kwasy nasycone - 0,5 g
Węglowodany - 75,8 g
w tym cukry - 3,8 g
Białko - 13 g
Sól - 0,94 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:21:08Ok.



Bio Ania Bio Ania Домашние Bio Ania Bio Ania Домашние
сахара вафли без добавления БИО 190 g
68,37zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-01
Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
expiry date 2027-02-26
Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
expiry date 2027-05-26
Grześki Разделите Grześki Разделите
- Какао шоколадный пластины без 6 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-01-31
Grześki вафельные в Grześki вафельные в
шоколадной природного 36 g
52,22zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
128
expiry date 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo
Классические вафли Prince Polo 17 g
96,47zł/kg

price: 1,64 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-18
Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
арахиса вафли 180 g
23,39zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-30
Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
сливки вафли 180 g
23,72zł/kg

price: 4,27 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Bio Ania Bio Ania Bio Ania Bio Ania
кексы какао Органические бабушкины 200 g
81,95zł/kg

price: 16,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-01
Bio Ania GRUNCHY ORKISZ . Bio Ania GRUNCHY ORKISZ .
180 g
59,89zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-31
Bio Ania Био Ania Bio Ania Био Ania
Печенье прямоугольная БИО 100 g
62,70zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Bio Ania Био Ania Bio Ania Био Ania
Печенье раунд BIO 100 g
62,70zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-30
Bio Ania Палочки Bio Ania Bio Ania Палочки Bio Ania
Puff без добавления сахара BIO 70 g
136,14zł/kg

price: 9,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Bio Ania Био Аня мини Bio Ania Био Аня мини
крекеры джунгли БИО 100 g
59,90zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5