Био Аня мини крекеры джунгли БИО

Bio Ania
Био Аня мини крекеры джунгли БИОБио Аня мини крекеры джунгли БИО
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

59,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453007822

5903453007822

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka PSZENNA*, tłuszcz kokosowy*, cukier trzcinowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1833 kJ / 435kcal
Tłuszcz: 12 g;
w tym kwasy nasycone: 5,3 g;
Węglowodany: 69 g;
w tym cukry: 6,7 g;
Białko: 11 g;
Sól: 1,5g


Lajkonik Супер крекеры Lajkonik Супер крекеры
expiry date 2027-04-24
Bio Ania Bio Ania Bio Ania Bio Ania
кексы какао Органические бабушкины 200 g
81,95zł/kg

price: 16,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-01
Bio Ania GRUNCHY ORKISZ . Bio Ania GRUNCHY ORKISZ .
180 g
59,89zł/kg

price: 10,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-31
Bio Ania Bio Ania Домашние Bio Ania Bio Ania Домашние
добавления БИО сахара вафли с отрубями без 190 g
66,95zł/kg

price: 12,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-01
Bio Ania Био Ania Bio Ania Био Ania
Печенье прямоугольная БИО 100 g
62,70zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Bio Ania Био Ania Bio Ania Био Ania
Печенье раунд BIO 100 g
62,70zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-30
Bio Ania Палочки Bio Ania Bio Ania Палочки Bio Ania
Puff без добавления сахара BIO 70 g
136,14zł/kg

price: 9,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Bio Ania Bio Ania Домашние Bio Ania Bio Ania Домашние
сахара вафли без добавления БИО 190 g
68,37zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5