Bio Planet BIO очищенные фисташки

Bio Planet
42Bio Planet BIO очищенные фисташки

Ekologiczne orzeszki pistacjowe to owoce pistacji właściwej (Pistacia vera), mają postać owalnego pestkowca przypominającego nieco oliwkę i należą do jednego z najbardziej odżywczych gatunków orzechów. Znane również jako zielone MIGDAŁY. Ekologiczne PISTACJE nieprażone i niesolone, to wyśmienita samodzielna przekąska.

Bio Planet BIO очищенные фисташкиBio Planet BIO очищенные фисташки
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

310,67 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983788942

5902983788942

price: 23,30 zł

23.30 PLN 2027-12-31 NewCondition

ekologiczne PISTACJE łuskane 100 %.


Wartość energetyczna - 2522 kJ / 610 kcal
Tłuszcz - 52 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,6 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 7,8 g
Białko - 18 g
Sól - 1,0 g


Ekologiczne orzeszki pistacjowe to owoce pistacji właściwej (Pistacia vera), mają postać owalnego pestkowca przypominającego nieco oliwkę i należą do jednego z najbardziej odżywczych gatunków orzechów. Znane również jako zielone MIGDAŁY. Ekologiczne PISTACJE nieprażone i niesolone, to wyśmienita samodzielna przekąska.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bakalland Bakalland орехи Bakalland Bakalland орехи
    кешью 75 g
    112,67zł/kg

    price: 8,45 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Bakalland чешуйчатого Bakalland чешуйчатого
    expiry date 2027-02-28
    Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
    expiry date 2027-01-30
    Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
    кокосовой стружкой 100 g
    55,00zł/kg

    price: 5,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-08-30
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Фундук 100 g
    171,50zł/kg

    price: 17,15 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 400 g
    85,53zł/kg

    price: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-08-24
    Bio Planet Bio Planet пшено Bio Planet Bio Planet пшено
    без глютена BIO 400 g
    16,00zł/kg

    price: 6,40 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-02
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Овсянка 300 g
    17,37zł/kg

    price: 5,21 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-12-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5