Bio Planet BIO Овсянка

Bio Planet
43Bio Planet BIO Овсянка

Ekologiczne płatki OWSIANE uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami. Sposób przygotowania: płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.

Bio Planet BIO ОвсянкаBio Planet BIO Овсянка
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-10

pojemność

cena za kilogram

17,37 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661036

5907814661036

price: 5,21 zł

5.21 PLN 2027-12-10 NewCondition

ekologiczne płatki OWSIANE 100 %.


Wartość energetyczna - 1561 kJ / 371 kcal
Tłuszcz - 6,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 60 g
w tym cukry - 0,8 g
Błonnik - 9,7 g
Białko - 13 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczne płatki OWSIANE uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami. Sposób przygotowania: płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Горная овсянка 300 g
    18,57zł/kg

    price: 5,57 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-06-11
    Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
    Planet BIO быстрого приготовления Bio 300 g
    18,37zł/kg

    price: 5,51 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-07
    Bio Planet Записанный Bio Planet Записанный
    экологически чистого сельского хозяйства хлопья , продукт 300 g
    19,97zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-27
    Bio Planet Просо хлопья Bio Planet Просо хлопья
    300 г BIO - БИО PLANET 300 g
    24,53zł/kg

    price: 7,36 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-02
    Bio Planet Bio Planet
    300 g
    41,33zł/kg

    price: 12,40 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-04-28
    Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
    Записанный хлопья 300 g
    16,63zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-27
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    BIO
    Ekologiko Органические проса хлопья Ekologiko Органические проса хлопья
    Органические проса хлопья 300 g
    22,60zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-05-10
    Sante Sante Gold брауни с Sante Sante Gold брауни с
    гранолой и вишней 300 g
    33,83zł/kg

    price: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-17
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Овсянка 600 g
    13,32zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-12-10
    Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
    Planet BIO быстрого приготовления Bio 600 g
    14,43zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-07
    Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
    owsiane górskie 600 g
    14,03zł/kg

    price: 8,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-11
    Bio Planet Овсяные Bio Planet Овсяные
    БИО хлопья Bio Planet без глютена 600 g
    15,60zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-12-04
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5